Barevný podzim...

Barevný podzim a honba za vánočními dárky? Svět se zbláznil!

A máme to tu zase! V obchodech se na nás smějí „sobíci“, Santa Claus na nás vykukuje z polic a křičí, že je opravdu veeeelmi dobré vánoční dárky nakoupit včas. Jelikož je teprve říjen, venku je nádherné babí léto, trochu to tedy vypadá, že se svět dočista zbláznil. Hrozí, že nás letošní počasí rovnou z plavek přes lehké svetříky a bundičky hodí do spáru vánočního davového šílenství… DĚS! Malý „prostoj“ pro nasátí atmosféry barevného podzimu by trochu prospěl.

Já osobně „vánočně nešílím“, jsem klasicky „kovářovic kobyla“, která si myslí, že na originální dárky má patent (bodejď by ne, když je člověk stále láduje na své stránky). Bohužel to u nás v rodině za ta léta mého fungování v „DTN“ (jak říkám zkráceně DejToNej) již zážitkově tolik nefunguje. Prosté – skoro VŠICHNI v mém dosahu již zážitky dostali (někteří i vícekrát ). Mám tedy letos před sebou úkol nelehký, stejný jako vy všichni - přemýšlet, čím udělat svým nejbližším opravdovou radost. Co si přejí, po čem touží, z čeho by měli největší radost...

Nenechme se všichni tedy opít bláznivým vánočním šílenstvím již teď a využijte tento krásný a inspirativní barevný podzim k přemýšlení o těch nejbližších. Není důležité nakoupit hodně, draze, ale je potřeba dárkem vyjádřit, že o obdarovaných přemýšlíte, máte ho rádi s víte, co ho potěší …

Pohoda, klid, láska a dárky od srdce, to jsou opravdové Vánoce! Hledejte prozatím inspiraci (třeba i na našich stránkách), protože NÁPAD je TO nejdůležitější. Santy a sobíky nechte zatím v obchodech plavat, oni tam určitě vydrží až do prosince!

S přáním krásného barevného podzimu Martina K.

P.S. Chcete-li mi napsat, přidat komentář k blogu, směle do toho! martina@dejtonej.cz  

Jinak pokud jste našimi fanoušky, sledujte nás a naší práci: 

1. youtube kanál

zde vkládáme naše videa ze zážitků a pokud jste i vy vlastníkem soukromého videa z našich zážitků, klidně nám je pošlete. Rádi je zveřejníme u nás v DejToNej video galerii.

2. Facebook stránky DejToNej

zde naleznete videa či naše příspěvky nejen ze světa zážitků. To, co by vás mohlo o nás nebo o našich zážitcích zajímat. Chcete-li s námi komunikovat, můžete i přes naše FB stránky, rádi udržujeme kontakt s našimi klienty a fandy. 

 

zpět