Je "darovat zážitky" stále TRENDY?

Všichni to známe, kamarádka, manžel, přátelé mají narozeniny a vy nevíte, jakým dárkem jim udělat radost. Řešíme to čas od času úplně všichni, pokud tedy nepatříte mezi typy, kteří to prostě vždy zasklí, pošlou sms s textem "Vše NEJ..." a hotovo.

Představa o netradičním dárku a o jeho originálnosti stála při našich začátcích podnikání. Ať to bylo v případě první existující agentury u nás v Čechách, kterou zakládala paní Ginzelová se společností Denjaksen, nebo u nás ostatních, kteří jsme stránky zprovoznili takřka záhy. DejToNej byla jedna z prvních agentur, která se do oblasti netradičních dárků pustila. Začátky byly trochu kostrbaté, kdy dodavatelé ani klienti nevěděli, co si o novém produktu mají myslet. A ejhle. Ono to začalo fungovat. Ptáte se proč? Odpověď je zřejmá a vcelku logická. Dostávat pravidelně trička, parfémy, pyžamka, svetříky s jelenem a "dárky pro dárky" není žádný šlágr. Známe to ostatně všichni (schválně, kolik vy máte takových krásných artefaktů ve skříni?). Navíc, pokud jste obklopeni lidmi, kteří jsou vám trochu podobní, mají podobné myšlení a podobný náhled na život, tak dojdete ke stejnému závěru jako já vždy, když mám vybírat dárek. Nevím, jaký konkrétní dárek koupím, ale rozhodně vím, že to musí být něco, co bude mít grády, nápad. Rozhodně něco, na co dotyčný nezapomene a co mu ve vzpomínkách zůstane napořád.

Slýchávám, že jsou zážitky pro normální lidi nedostupné, ale zde bych se trochu bránila. U nás najdete zážitky od 500,- Kč, většina zážitků se pohybuje v rozmezí od 2.000 - 4.000 Kč. Za tyto peníze ochutnáte většinu adrenalinových zážitků, romantických, gurmánských a všech "různodivných" specialit. Máme jich více než 400 a troufám si říct, že si vybere opravdu každý. Navíc u nás je jistota, že si dárek obdarovaný opravdu užije. Žádné poloviční služby, žádná omezení, co je psáno, to je dáno. Dodavatelé našich služeb ve většině případů patří ke špičce ve svém oboru (tandem skáčeme s nejlepšími, akrobatický let točíme s profíky, masáže probíhají v luxusních salónech, škola líčení s TOP vizážistkou ve svém oboru, atd). Nic, za co bychom se museli stydět (a pokud by se nám ve stádečku nějaká černá ovce přeci jenom vyskytla, štráduje si to z našeho hnízdečka hodně rychle ven).

Trochu jsem si v tomto blogu přihřála naší polívčičku, ale v dnešní době, kdy se všichni ženou jen za akcemi, za slevami (nevím, jestli to je specialita jen našich českých dušiček), tak bych ráda do světa vykřičela, že my se snažíme také držet ceny na uzdě, ale nechceme z našeho zážitkového světa udělat přehlídku levných věcí, ale chceme stále pro naše klienty připravovat výtečné zážitky, na které budou opravdu s láskou vzpomínat.

A jsou tedy zážitky stále trendy dárky? No jasně, do dnešního dne jsem nevymyslela nic jiného, co by mě v životě tolik nadchlo jako to, co si člověk prožije a co si do dalších dní odnese ve svých vzpomínkách. A pokud si někdo myslí něco jiného, budiž mu to přáno. Ostatně nové triko na nějaký ten čas radost udělá (než ho třikrát vyperete, ztratí barvu a skončí na kyblíku jako hadr na podlahu).

rozloučím se naším mottem: "Co jsi snědl a zažil, to Ti nikdy nikdo nevezme", Martina K. 

 

P.S. Chcete-li mi napsat, přidat komentář k blogu, směle do toho! martina@dejtonej.cz 

 

Jinak pokud jste našimi fanoušky, sledujte nás a naší práci: 

1. youtube kanál

zde vkládáme naše videa ze zážitků a pokud jste i vy vlastníkem soukromého videa z našich zážitků, klidně nám je pošlete. Rádi je zveřejníme u nás v DejToNej video galerii.

2. Facebook stránky DejToNej

zde naleznete videa či naše příspěvky nejen ze světa zážitků. To, co by vás mohlo o nás nebo o našich zážitcích zajímat. Chcete-li s námi komunikovat, můžete i přes naše FB stránky, rádi udržujeme kontakt s našimi klienty a fandy.

 

 

zpět