Léto v plném proudu...

Někdo má po dovolené, někdo se na ní chystá…

Někdo si dovolenou užil dle svých představ, někdo je rád, že už má dovolenkové nicnedělání za sebou…

A ten, kdo si umí života užívat plnými doušky, ten čas dovolených prostě neřeší a za krásnými prožitky se vydává po celý rok.     A to je náš člověk – miluje prostě zážitky!

My u nás v kanceláři jsme na „půl“ zrelaxovaní - já mám již po dovolené (a užila jsem si jí podle svých představJ), kolegyně Jarka se na dovolenou teprve těší. Já tedy ujíždím ve vzpomínkách na prima strávené chvíle s mými dětmi a manželem, Jarka zase zasněně kouká z okna a přestavuje si, jak místo cvakání do klávesnice namáčí nohy v moři... Prostě polovina léta je u nás v plném pracovním nasazení. Klienti jsou pohodáři, kteří milují zážitky a tak přes léto rezervujeme a rezervujeme… Pokud byste chtěli vědět, co právě frčí a na čem nám naši klienti „ujíždějí“, tak se možná budete trochu divit.

Mezi absolutní letošní hity patří určitě flyboarding, jízdy buginami a hned za nimi se v závěsu drží naše osvědčené „supervozy“. Jako každý rok si také naši klienti pořádně zabagrují, takových 6-8 klientů můžete najít o prázdninách „pinglovat“ pod kaštany v Dejvické nádražce a dokonce se nám klienti šplhají jako kamzíci po zajištěných stezkách Via Ferraty. Mezi standardní letní hity patří neodmyslitelně zážitky s hlavou v oblacích - vyhlídkové lety, tandemové seskoky, lety větroněm a akrobatické lety.

Pokud tedy na letošní léto neplánujete delší dovolenou, zkuste si zpříjemnit pár dní pomocí zážitků. A pokud chybí fantazie a nevíte co podniknout, určitě u nás nějakou bláznivinu najdete. Máme jich tam více než 250 a tak směle do toho! 

... jo a pokud nedáte na mě, spolehněte se na recenze našich klientů

krásné slunečné a pohodové dny přeje Martina 

 martina@dejtonej.cz

 

Jinak pokud jste našimi fanoušky, sledujte nás a naší práci:

1. youtube kanál

zde vkládáme naše videa ze zážitků a pokud jste i vy vlastníkem soukromého videa z našich zážitků, klidně nám je pošlete. Rádi je zveřejníme u nás v DejToNej video galerii.

2. Facebook stránky DejToNej

zde naleznete videa či naše příspěvky nejen ze světa zážitků. To, co by vás mohlo o nás nebo o našich zážitcích zajímat. Chcete-li s námi komunikovat, můžete i přes naše FB stránky, rádi udržujeme kontakt s našimi klienty a fandy.

zpět