Léto plné zážitků...

Pokud máte ve vedrech v kanceláři klimatizaci, nesídlíte přímo pod plechovou střechou a máte nějakou tu dovolenou, je léto opravdu nejkrásnějším období roku. Možná se to zdá jenom mně, ale dala bych ruku do ohně, že jsou lidé v létě prostě veselejší, spokojenější…

Já mám v celém roce dvě, respektive tři „světýlka v tunelu“, na které se pekelně těším. Týden v zimě na horách, Vánoce a letní dovolená. Okamžiky, které si užívám se svou rodinou a to naplno! Vánoce jsou jasné. Pokud máte děti, tak se určitě vykašlete na hořekování nad předvánočním frmolem a vše bez reptání podřídíte jejich rozzářeným očím. Druhé světýlko jsou hory. Sice trochu fyzicky náročnější relax, ale jedinečná možnost „pouze“ zatěžovat na střídačku jednu a druhou nohu, vypnout hlavu a o nic jiného se nestarat. Třetí je LÉTO, nejdelší, nejbarevnější …

Teplo, voda, opalovačka, kolo, kolečkové brusle, tenis, volejbálek na pláži, romantické posezení na terásce se zapálenou citronelou proti komárům, lahvinka vína v příjemné restauraci s kamarádkami nebo náruživé fandění synům na fotbale či na beachvolejbalových turnajích… TO všechno je pro mě léto plné zážitků!

Nevím jak vy, ale já úderem 30. června přepínám do podivného letního módu (možná jsem zamrzla někde na škole s předáváním vysvědčení, kdo ví?). Na židli v práci sedím jako na trní a hlavou se mi celý den honí, co všechno bych chtěla v létě prožít. Nechci chodit do práce (ale musím!) a nejraději bych se „každý rok ve stejnou dobu“ vrátila zpátky do studentských let, s hlavou v oblacích…

Jestli jste na tom jako já, neházejte flintu do žita. I když jsme již dospělí, léto plné zážitků lze zařídit! Nic náročného, stačí jenom chtít nebo hledat. Vyražte po práci do lesa na kolo, podél vody na brusle, vezměte děti a jeďte na koupačku do pískovny nebo si ve městě sedněte na terásku a pozorujte lidi. Uvidíte, že jich je kolem vás hodně usměvavých a hlavně příjemnějších než kdykoli jindy. K radosti stačí opravdu málo!

Krásné léto všem přeji, Martina K.


P.S. Pokud si opravdu nebudete vědět rady s náplní letních dní, dovolím si přihřát polívčičku a nabídnout vám naše zážitky. Zážitky opravdu prachem nezapadají! Jednoznačným hitem letošního léta je flyboarding a pro pány jsou to jízdy superauty!

 

Jinak pokud jste našimi fanoušky, sledujte nás a naší práci: 

1. youtube kanál

zde vkládáme naše videa ze zážitků a pokud jste i vy vlastníkem soukromého videa z našich zážitků, klidně nám je pošlete. Rádi je zveřejníme u nás v DejToNej video galerii.

2. Facebook stránky DejToNej

zde naleznete videa či naše příspěvky nejen ze světa zážitků. To, co by vás mohlo o nás nebo o našich zážitcích zajímat. Chcete-li s námi komunikovat, můžete i přes naše FB stránky, rádi udržujeme kontakt s našimi klienty a fandy.

 

zpět