Past zvaná Svatý Valentýn...

To by se kněz Valentýn, který se ve starém Římě vzepřel císaři Claudiovi a tajně oddával zamilované římské vojáky, asi nestačil divit, jak se svátek, inspirovaný jeho jménem, změnil v neuvěřitelné orgie kýče a nevkusu! A pokud nám tedy není něco mezi dvanácti a čtrnácti lety a netoužíme prostřednictvím valentýnky sbalit zbožňovaného spolužáka nebo spolužačku, divíme se asi taky.

Ale pozor! Přestože máme vedle sebe milovanou osobu, která stejně jako my považuje svátek svatého Valentýna za cizí tradici, kterou nám vnucují prodavači plyšových nesmyslů, sladkostí a infantilních přáníček, může se i pro nás 14. únor stát stresovou záležitostí! Když totiž svátek svatého Valentýna budeme zcela ignorovat, můžeme riskovat, že partner, ať má na smysl celého svátku podobně kritický názor, se v koutku duše trošku urazí, nedostane-li aspoň malou kytičku nebo drobný žertovný dáreček s motivem srdce - symbolu všech zamilovaných.

Máte tedy dvě možnosti. Buď můžete tedy celému tomu zamilovanému šílenství dobrovolně podlehnout, koupit milované osobě velký pugét či polštářek s vyšitým jménem uprostřed růžového srdíčka, nebo využijete možnosti, jak se z "valentýnské pasti" vykroutit vtipně a s grácií. A DejToNej doporučuje rozhodně variantu vtipného vyklouznutí...

Dárek, který se dlouhodobě chystáte svému milovanému partnerovi koupit, „načasovat“ jakoby nic právě na Svatého Valentýna. Může jít o romantickou večeři v jedinečné restauraci, o výlet, dovolenou nebo právě o nevšední dárek „zážitkového“ charakteru, kterých máme na našich stránkách nepřeberné množství. Romantická večeře na zámku či v oblacích, vyjížďka limuzínou, vyhlídkový let pro dva nebo pro opravdové gurmány návštěva mezinárodního kuchaře či sushi mistra u vás doma, který se o vaše žaludky postará s noblesou a vykouzlí to nejúžasnější romantické menu. Pokud si partner začne ťukat na čelo (zarytě bude zastávat názor o kýčovitém svátku pro puberťáky), že jste se zbláznili a slavíte Svatého Valentýna, můžete zatloukat a tvrdit, že jde o náhodu a že jste si toho růžového šílenství kolem sebe vůbec nevšimli a dárek je jen bezprostřední touha zažít něco společně. Možná vám bude partner věřit, nejspíš ne, ale rozhodně valentýnský dárek v podobě zážitku je dobré řešení a potěší.

Pokud zvolíte správný typ společného zážitku, určitě dopadnete lépe, než zmiňovaný kněz Valentýn, kterého císař nechal zajmout a popravit 


krásný den plný lásky a pohody přeji všem zamilovaným! Martina K.

P.S. Chcete-li mi napsat, přidat komentář k blogu, směle do toho! martina@dejtonej.cz 

Jinak pokud jste našimi fanoušky, sledujte nás a naší práci: 

1. youtube kanál

zde vkládáme naše videa ze zážitků a pokud jste i vy vlastníkem soukromého videa z našich zážitků, klidně nám je pošlete. Rádi je zveřejníme u nás v DejToNej video galerii.

2. Facebook stránky DejToNej

zde naleznete videa či naše příspěvky nejen ze světa zážitků. To, co by vás mohlo o nás nebo o našich zážitcích zajímat. Chcete-li s námi komunikovat, můžete i přes naše FB stránky, rádi udržujeme kontakt s našimi klienty a fandy. 

zpět