Vánoční dárky

Každým rokem si každý z nás láme hlavu, jakými dárky potěší své nejbližší pod vánočním stromečkem. I já to mám stejné…

Každý rok si říkám, že o dárcích začnu přemýšlet nejlépe již v létě, že nic nepodcením a nakoupím dárky včas. Potom budu jen sedět a všem, kteří koncem prosince lítají po obchodech či mají oči doslova přilepené na webových stránkách prodejců všeho druhu, se budu jen smát.

Moje předsevzetí vždy vezmou za své! V létě se sluním, koupím tak akorát nové plavky, na podzim začnu připravovat zážitkové novinky pro naše klienty, aby mohli své blízké překvapit. Připraví se kampaně, bonusy a odměny pro klienty a já (kovářovic kobyla) se na konci prosince „probudím“ a začnu běhat a shánět SUPER dárky se všemi ostatními - na poslední chvíli.

Řeknete si, že to mám lehčí, podaruje přeci všechny ve svém okolí zážitky a má vystaráno. Bohužel to tak nefunguje. To, co je jinde vnímáno jako super originální dárek v podobě zážitku, tak je u nás doma vnímáno stylem: „že si mamina nedala moc práce a vytiskla si v práci na poslední chvíli DejToNej voucher“. A může být s jakýmkoli zážitkem…

Proto všem, kteří neprodávají zážitky, závidím, že mají tu možnost darovat dárky, které jsou opravdu krásné, zajímavé a v srdci obdarovaného opravdu zůstanou. I po těch mnoha letech prodeje zážitků si stále myslím, že darovat radost, splnit přání je to nejhezčí, co můžete věnovat.

Krásné vánoční svátky se zážitky DejToNej přejeme!

P.S. Chcete-li mi napsat, přidat komentář k blogu, směle do toho! martina@dejtonej.cz 

Jinak pokud jste našimi fanoušky, sledujte nás a naší práci: 

1. youtube kanál

zde vkládáme naše videa ze zážitků a pokud jste i vy vlastníkem soukromého videa z našich zážitků, klidně nám je pošlete. Rádi je zveřejníme u nás v DejToNej video galerii.

2. Facebook stránky DejToNej

zde naleznete videa či naše příspěvky nejen ze světa zážitků. To, co by vás mohlo o nás nebo o našich zážitcích zajímat. Chcete-li s námi komunikovat, můžete i přes naše FB stránky, rádi udržujeme kontakt s našimi klienty a fandy. 

zpět