internetový magazín pritelkyne.cz, prosinec 2008

Zážitkové dárky

Doba nudných dárků je už dávno za námi. Chcete obdarovat blízké něčím skutečně in? Darujte jim zážitek. Na trhu je nepřeberné množství agentur, ale jak najít tu, která Vám zajistí nevšední dárek přesně podle Vašich představ? Dejtonej.cz je zážitková agentura, která v České republice úspěšně funguje již od roku 2005.

Jejími dveřmi prošly již stovky spokojených klientů. Škála nabízených zážitků je totiž opravdu široká – od romantických, adrenalinových, hobby, až po naprosto ztřeštěné.
Máte konkrétní představu o dárku nebo stále tápete? Dejtonej.cz patří na českém trhu k osvědčeným zážitkovým agenturám, kterou klienti rádi oslovují. Najdete zde širokou škálu zážitků nejen pro Vaši manželku, přítele, rodiče, děti, kamarády, ale i firmu. Různorodá nabídka produktů zpestří Vašim blízkým volný čas a Vy jim můžete splnit zdánlivě nemožný sen z dětství. Zážitek dá Vašim blízkým pocit, že Vám na nich skutečně záleží a že se o ně zajímáte. Navíc Vám agentura šetří čas s pracným vybíráním dárku a ráda Vám poradí a vše rychle vyřídí přesně podle Vašich požadavků.

Co třeba stát se na jeden den bagristou nebo výčepním v hospodě čtvrté cenové kategorie, nebo si zkusit, jaké to je dojit krávy? Touží Vaši blízcí po romantice? Pak by mohla být tím pravým intimní večeře na lodi pro dva, návštěva thajských lázní, které se otevřou jen pro vás, nebo jazzový koncert přímo ve Vašem obývacím pokoji. Dámy jistě potěší „Milionový den pro Vaši ženu a její kámošku“, další speciální kurz Vás může jednou provždy zbavit strachu z létání. Povede-li Vám ruku proslulý kuchařský mistr, naučíte se připravovat sushi či jiný exotický pokrm. Nebo jste spíše na adrenalinové aktivity? Zkuste si let v bojové stíhačce, rafting, válečný vojenský výcvik nebo připravte přepadení Vašich kolegů ve firmě komandem. V zážitkové agentuře Dejtonej.cz Vám pomohou najít ten správný směr.
A jak si vybrat tu správnou agenturu, které můžeme věřit, že nám poskytne skutečně „nej“ služby? Ing. Nataša Dlouhá, ředitelka zážitkové agentury Dejtonej.cz, radí: „Taková agentura by měla splňovat několik důležitých aspektů. Měla by být důvěryhodná, prověřená, a tedy spolehlivá. To je zárukou, že Vaši nejbližší dostanou skvělý servis a že jejich zážitek bude stoprocentně pozitivní a nezapomenutelný.“ Jak tedy vybírat? Nejjednodušší a nejrychlejší cestou je bezpochyby internet a v další fázi školený personál, který se po celou dobu stará o plynulý průběh Vašeho zážitku.

6 tipů, jak najít kvalitní zážitkovou agenturu
1. Agentura úspěšně funguje na trhu minimálně dva roky.
2. Má dostupnou kancelář či prodejní místo a přehledné webové stránky s uvedenými kontakty (e-maily, telefonní čísla).
3. Spolupracuje se spolehlivými dodavateli a má jejich reference, které klientovi na vyžádání poskytne.
4. Agentura musí disponovat ověřením – např. APEK (Asociace pro elektronickou komerci) nebo Bezpečný obchod, které jsou známkou serióznosti a bezpečnosti.
5. Zaměstnanci agentury jsou profesionálové, ochotně s Vámi komunikují a poradí i v případě, že Váš zájem je pouze informativní. Jejich přístup je vždy přátelský, diskrétní a vyřízení Vašich přání je maximálně rychlé a efektivní.
6. Na vyžádání můžete získat informace o zkušenostech jejích předchozích klientů.

Přejeme šťastnou ruku při výběru a věřte, že na dárek, který se zažije, se opravdu nezapomíná.
 

zpět