internetový magazín venusanka.cz, prosinec 2008 - ve spolupráci s dejtonej.cz

Zážitkové dárky k Vánocům 2008

Zážitkové dárky si získávájí v posledních letech oprávněnou oblibu u lidí všech věkových kategorií. Zážiky kupují nejen svým blízkým jako dárkové překvapení, ale i sami pro sebe, nebo je chtějí prožít se svým partnerem jako spestření standartního volného času. Zážitky můžou být tradiční a uspokojí jak lidi toužící po adrenalinu, nebo poklidné a romantické, jako například párové thajské lázně i s večeří Zárověn jsou ale pořád oblíbenější  střeštěné jako dojení krav či čepování piva ve čtvrté cenové. Jestli tedy se tedy například chcete nechat naučit vařit od proslulého šéfkuchaře či toužíte proletět se stíhačkou, není to dnes už problém. Zážitková agentura Vám vše zařídí.

Zážitková agentura ale právě z důvodu osobního charakteru poskytovaných služeb musí plnit několik důležitých aspektů, a to je především důvěryhodnost, spolehlivost a prověřenost. To je zárukou, že Vaši nejbližší dostanou skvělý servis a že jejich zážitek bude 100%ně pozitivní.

Zážitková agentura není jenom internetová stránka. Je to plně funkční produkční aparát, který zaměstnává několik lidí, kteří se o plynulý průběh Vašeho zážitku starají – a to od momentu jeho objednání až po jeho realizaci Vámi obdarovanou osobou. To, v čem jednotlivé agentury osloví Vás osobně Vám radit nechceme, poradíme Vám ale znaky, které si pro jistotu všímejte, aby jste předešli zbytečným komplikacím:

-         Agentura funguje už minimálně dva roky

-         Má dostupnou kancelář či prodejní místo a přehledné kontakty (emailové a telefonické) na stránkách

-         Spolupracuje s firmama a má jejich reference

-         Ověření – např. APEK (Asociace pro elektronickou komerci) nebo Bezpečný obchod

 

zpět