The Best Woman, březen 2010 - "motivace je vnitřní elán"

DejtoNej ví, jak udělat zaměstnance spokojené!

Denis Waitley: „Motivace je vnitřní elán“

Jednou z nejúspěšnějších strategií, jak motivovat zaměstnance, je bonusový program, který jim umožní prožít netradiční zážitek podle jejich výběru.
Motivace v podobě financí je podle zaměstnanců sice nejpopulárnější bonus, ale pro firmu není tato metoda z hlediska efektivity ta nejúčinnější. Podle několikaleté zkušenosti společnosti DejtoNej je nejúspěšnější motivační schéma to, které zaručuje dlouhodobé výsledky. A to je právě motivační zážitkový program. Zaměstnanci jsou motivováni získávat body za efektivitu své práce a na základě toho se mohou kvalifikovat do týmů, pro které je připraven vysněný zážitek podle jejich představ. Kromě spokojenosti zaměstnaců, kteří prožijí vzrušující den plný akce, je tento program efektivní i pro bližší seznámení pracovního kolektivu mimo zdi kanceláře. Tým zaměstnanců spolu prožívá den plný zážitků a díky tomu vzniká neformální přátelské prosředí, které je důležitou součástí úspěšně spolupracujícího týmu.

Denis Waitley: „Motivace začíná touhou. Když něco chceš, máš motiv to získat“

Bylo prokázáno, že motivační programy zvyšují pracovní nasazení zaměstnanců, a proto firma DejtoNej nabízí více než 20 firemních bonusových akcí, z kterých si mohou vybraní zaměstnanci vybírat. 

Mezi ty nejúspěšnější už několik let patří:

Velká hra ve stylu akčních filmů. Tým kolegů se vydává po stopách světových blockbusterů. Plán cesty obsahuje léčky a překvapení a zavede aktéry na místa natáčení, kde se setkají s filmovými postavami. Plní úkoly a získávají indície ke správné cestě. Vyvrcholením hry je velkolepý raut. Opět ve filmovém stylu.

Vydejte se po stopách Yettiho je program, kdy máte celou sjezdovku jen pro vaši firmu. Yetti vás i vaše kolegy naučí řídit rolbu, sjíždět sjezdovku na raftu, projet se na sněžném skútru, postavit iglú a vařit ve sněhu. Nakonec vás čeká závod ve sjezdu i v chůzi na sněžnicích a ledový raut.
.
Více na www.dejtonej.cz

Kromě motivačních programů pro zaměstance společnost DejtoNej nabízí i firemní dny, tématické veřírky, originální sportovní akce, CareSystém, netradiční ceny pro zaměstnance a různé druhy zážitků pro jednotlivce.
DejtoNej: to je nejširší nabídka, originální nápady, ověření smluvní dodavatelé a profesionální servis od roku 2005 u více než 300 zážitků jsou zárukou, že si svůj dárek opravdu užijete. Jsme tady pro Vás. 

ClientCare s.r.o., zážitková agentura

U Bulhara 1611/3, 110 00 Praha 1

e-mail: info@dejtonej.cz informace o zážitcích
 

zpět