Napsali jsem my...

A o čem to vůbec je?


Bety je 45 let, je vdova, má protivnou sestru, nesnáší švagra, zbožňuje neteř Julii a rozhodne se zcela změnit svůj život. Zatím totiž téměř vše, co se do té doby snažila udělat, dopadlo katastrofálně. Ale po roce 1989 se otevřou hranice a pro Bety nové obzory. S kamarádkou Líbou odhodlaně založí cestovní kancelář a s prvním zájezdem a naprostou neznalostí odjíždí do Chorvatska. Pro jistotu si s sebou bere dvě pomocnice, ale brzy zjistí, že obě mají hlavu jenom na ozdobu. Dochází k dalším katastrofám nejen v Chorvatsku, ale i v Čechách. Julie utíká z domova, míří za tetou a v patách má rozzuřené rodiče. Bizarní příhody se stupňují, naštvaní turisté pomalu, ale jistě zakládají Betyin antifanklub, a pohromy se na Bety hrnou ze všech stran. Vzpamatuje se z toho ještě někdy? Životní kotrmelce hlavní hrdinky jistě pobaví všechny čtenáře, kteří se nad vtipně napsanou knihou chtějí zasmát.

Co to je vůbec za autora?

Naše Dáša je absolventka Literární akademie. Věnuje se psaní článků, bojuje za práva zvířat a ve volném čase fotografuje momentky ze svého života. Slečna, která se v naší společnosti stará o PR - komunikuje  s médii a podílí se na vytváření obrazu dejtonej.cz.

Pokud Vás zajímá, jaký pohled na život má tato mladá neřízená střela, kupte si knihu v knihkupectví (našli jsme ji zatím skoro všude!!!).

Věřte, že jí uděláte radost, provotina je provotina.

www.brana-knihy.cz/ja-julie-a-dovolena/  

zpět