Katka únor 2010 - Sblížil nás adrenalin

Jana (35 let) – „Zamilovala jsem se při seskoku padákem.“

Je to neuvěřitelné, ale můj první adrenalinový zážitek mi navždy změnil život. Tam nahoře v oblacích jsem se zamilovala. Že to zní šíleně? Ono to také šílené bylo! Začalo to, když jsem slavila 35.narozeniny. Kolegyně z kanceláře pro mě připravily překvapení. Z ničeho nic mi o polední pauze zavolala cizí žena, která se představila jako Hana z agentury DejtoNej, a že mě v sobotu bude čekat na letišti u Prahy. Vůbec jsem nechápala, o co jde, ale začínala jsem mít podivný pocit v břiše. Letiště?!? Matně jsem si vzpomínala, jak jsem jednou na obědě prohlásila, že bych si někdy chtěla zkusit let padákem. Kolegyně si to zapamatovaly a koupily mi u zážitkové agentury překvapení. V pátek jsem vůbec nemohla dospat. Když jsem pak uviděla malé letadlo, podlomily se mi kolena. Říkala jsem si, že to nezvládnu. Že si tam prostě nesednu a co víc, že neskočím. Ale najednou se přede mnou objevil ON. Sympatický usměvavý muž v modré kombinéze. Představil se jako Petr a byl to můj letecký instruktor. Zrudla jsem a kolegyně se mi začaly hrozně smát. Byla jsem čím dál víc nervózní. Šla jsem s Petrem do školící místnosti, kde mi vysvětloval teoretické základy letu. Byl tak hezký! Visela jsem na něj pohledem a pomalu se začínala těšit, jak spolu poletíme volným pádem. Jenže brzy mě odvaha přešla. Letadlo se vzneslo do vzduchu a já s narůstajícím strachem pozorovala, jak na mě holky ze země mávají. „To bude dobrý, to zvládneš,“ uklidňoval mě Petr, ale já si stále nebyla jistá, že to dokáži. Nastal čas seskoku. „Promiň, Petře, já nemůžu,“zpanikařila jsem a schoulila se na sedadlo. „Budu s tebou, to zvládneš,“pohladil mě po tváři. Bylo to poprvé, co se mě dotkl. Bylo to úžasné! Jako by mnou projela elektrická rána. Otevřely se dveře od letadla. Petr se ke mně přitiskl a skočili jsme. Křičela jsem strachy, ale jeho přítomnost mě zvláštně uklidňovala. „Otevři oči,“řekl a já se podívala, jak se zem pod námi přibližuje. Bylo to krásné! Dosedli jsme na pole. Jásala jsem radostí, že jsem to zvládla a objala Petra kolem krku. Byla jsem v naprosté euforii, že jsem ho i políbila. Ihned jsem se mu začala omlouvat, že to byl strach z letu, ale on místo toho, aby se zlobil, mě pozval na večeři. Od té doby jsem holkám v práci hrozně vděčná, protože kromě mého prvního seskoku padákem, jsem našla i svou životní lásku. Nyní už skáčeme padákem pravidelně.


Tereza, 29 let – „Požádal mě o ruku v gumové kouli!“

S Mirkem jsem chodila už 4 roky a on se pořád neměl k tomu, aby posunul náš vztah dál. Začali jsme spolu sice bydlet, ale jinak měl hrozný strach ze závazků. Hrozně mě štvalo, že všechny mé kamarádky jsou už dávno vdané a můj přítel, když jsem nadhodila téma svatba, byl nepříjemný a rychle začal mluvit o něčem jiném. Začínala jsem toho mít dost. Toužila jsem potom, aby se náš vztah někam posunul, ale Mirek se o tom odmítal bavit. Užírala jsem se tím a říkala si, že jestli něco neudělá, tak se s ním rozejdu. Náš vztah už nebyl to, co na začátku a poslední dobou jsme se kvůli tomu pořád hádali. Kamarádka Kamila mi ale poradila, ať mu dám ještě šanci a podívám se na webové stránky www.dejtonej.cz., kde mají největší výběr zážitků, že by nám to mohlo pomoct. Vybíraly jsme v sekci Romantika, kde mě ihned okouzlila zamilovaná večeře na lodi pro dva. Zavolala jsem tam a zamluvila si to. Kamila pro mě měla ale ještě jedno překvapení. Koupila nám k výročí Aquazorbing, ať se před tou večeří trochu pobavíme. Neměla jsem představu, o co jde. Přijeli jsme k vodní přehradě, a jakmile jsme uviděli velkou nafukovací kouli, chuť na hádky nás okamžitě přešla. Vlézt do koule a nechat se spustit na přehradu bylo děsivé, ale nechtěla jsem před Mirkem přiznat, že mám strach.

Brzy jsme se ocitli na vodní hladině a váleli se jeden přes druhého. Bylo to úžasné! Začali jsme se smát a napětí mezi námi se hned uvolnilo. Byla to zábava, kouleli jsem se po vodě, padali na sebe a bylo mi jasné, že mám Mirka pořád ráda. Na začátku našeho vztahu jsme se pořád něčemu smáli, jenže teď jsme kvůli práci a každodenním povinnostem zapomněli, co je to zábavu. Bavila jsem se jako už dlouho ne a přiznala se Mirkovi, že ho pořád miluji. „Já tebe taky!“objal mě, ale hned jsme se sesunuli k zemi. „Chtěl jsem to nechat na večer, ale nevydržím to. Teri, vezmeš si mě?“ „Ano!“vykřikla jsem a zase spadla. Bylo bezvadné zažít spolu něco netradičního. Romantiku jsme si užili večer, když jsme oslavili naše zasnoubení při luxusní večeři na lodi.

 

Chcete také zažít něco netradičního nebo připravit pro svého partnera dokonalé překvapení?
Podívejte se na www.dejtonej.cz a vyberte si ten správný zážitek pro Vás.
DejtoNej – to je nejširší nabídka, originální nápady, ověření smluvní dodavatelé a profesionální servis od roku 2005 u našich více než 300 zážitků jsou zárukou, že si svůj dárek opravdu užijete.


 

zpět