červen 2010 "Zážitková agentura aneb chci koupit dárek jednoduše, rychle..."

Zážitková agentura aneb Chci koupit dárek jednoduše, rychle

Znáte to, kamarádka má narozeniny a vy rychle přemýšlíte, čím jí udělat radost. Nemůžete přijít na nic originálního? Všeho má dostatek? Je vybíravá? Máme pro vás řešení. Darujte zážitek, na který nezapomene. Zážitek, který bude dávat k dobru při setkání s přáteli, doma či v práci. Výběr je veliký a postup jednoduchý. Stačí kontaktovat DejToNej,kde už se o vše postarají. Vybírat můžete z více než 300 zážitků.

Skutečně originálním dárkem, který zdánlivě připomíná dámskou jízdu ve stylu filmu Sex ve městě, je zážitek Miliónový den pro ženy. Limuzína, šampaňské, stylista (mimochodem náš módní guru Dušan Chrástek) a škola líčení. Uvidíte, že tímto dárkem potěšíte každou ženu bez ohledu na věk.

Není asi žena, která by neocenila dobrou masáž. Takovou je bezesporutantrická masáž pro dokonalé uvolnění těla. Stačí si lehnout a rozplývat se blahem pod jemnými dotyky a voňavými přírodními oleji. Stačí zakoupit dárkový certifikát a osoba, kterou chcete obdarovat, pak zamluví vhodný termín.

Pokud je oslavenec dobrodružné povahy a má rád vodu, mohla byste ho pozvat na výlet pod vodní hladinu. Svět pod vodou má své kouzlo, ale seznámit se s ním nebývá zrovna jednoduché. DejToNej však ví, jak na to. Zařídí projížďku na podvodním skútru v přítomnosti zkušeného instruktora. Pokud se Vám pod vodu nechce, ale potřebujete se vyřádit, určitě vyzkoušejte naší novinku Jako vodní pták. Zajímavosti vodního světa tak mohou být odhaleny. 

Poznat svět z ptačí perspektivy je také jedinečný zážitek. Zvlášť pokud se vznášíte nad zemí na padákovém kluzáku a vedle vás je osoba, která ví, co dělat. Snesete-li ve vzduchu jistou dávku adrenalinu, akrobatický let či let stíhačkou splní Vaše očekávání.

Oblíbenými dárky jsou i takové, které přinesou oslavenci jak nevšední zážitek, tak zkušenosti, které v budoucnu zúročí. Nechte si poradit, jak namíchat osvěžující koktejly nebo jak připravit chutné sushi. A co takhle rychlokurz aranžování květin? Stačí dvě hodiny a máte zásobu užitečných triků.

Vyzkoušet si různé profese také nemusí být od věci. Domluvte se s DejToNej a váš oslavenec se stane na několik hodin rozhlasovým moderátorem, dabérem či hospodským

DejToNej nabízí přes 300 zážitků, které potěší nejen vaši kamarádku, ale i partnera, děti nebo rodiče. Nákup je přitom jednoduchý. Stačí navštívit stránky www.dejtonej.cz nebo kontaktovat zážitkového poradce DejToNej a pak se jen těšit z radosti, kterou váš dárek vyvolá, a na vyprávění.


Datum vydání: červen na portálu dama.cz  Komerční prezentace

Článek zde zobrazen bez image fotografií k jednotlivým produktům-zážitkům.

zpět