hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Letecký simulátor Airbus A320

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Hlavní město Praha
cena:
1 940,- Kč
body:
1940
body za nákup:
39
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Darujete letecký zážitek a obdarovaný se stane pilotem dopravního dvoumotorového letounu Airbus A320. Zážitek je vhodný jak pro úplné laiky, tak pro zkušenější piloty. Let bude probíhat v reálném kokpitu moderního dopravního letadla Airbus A320 s profesionální 180° vizualizací pomocí tří projektorů ve vysokém rozlišení a reálnou perspektivou pro vizuální let.

Airbus A320 je vymyšlen tak, aby do určité míry chránil sám sebe a to i před chybou své posádky. Airbus A320 používá k pilotáži speciální joysticky namísto mohutných beranů jako je například u Boeingu. Profesionální piloti těmto joystickům říkají odborně „sidestick“. Létat tímto 70 ti tunovým obrem je opravdový zážitek. Představujeme vám zcela nově vybudovaný simulátor dopravního letounu Airbus A320, s business prostorem pro cestující a okénkem na křídlo letounu. Letecký simulátor se pyšní 230° vizualizací pomocí 3 projektorů ve vysokém rozlišení a reálnou perspektivou pro vizuální let. Simulátor je umístěn ve zvukově izolovaném prostoru se vzduchotechnikou a individuálně nastavenou klimatizací. Na zážitek si obdarovaný může přizvat další 3 osoby v roli pasažérů letu. Buďte mezi prvními na palubě!

Nabízíme tyto délky letů

30 minut letu – základní zážitek v této délce umožňuje vzlet z letiště Václava Havla Praha, okruh kolem Prahy a opakovaná přistání ve zbývajícím čase.

60 minut letu – vhodnější alternativa k osvojení dovednosti chování letadla a šance vyzkoušet si složitější přistání na několika letištích po celém světě za různých časových a povětrnostních podmínek.

90 minut letu – let v této délce přidá možnost zvládnout různé závady na letadle, například požár motoru. V případě vysazení obou motorů si obdarovaný vyzkouší bezmotorové přistání na nejbližší možné letiště.

120 minut a 240 minut letu – let je určen pro opravdové fanoušky létání a poskytuje dostatek prostoru pro pokročilou znalost systémů v letounu včetně principů dopravního létání. V těchto délkách letu získá obdarovaný zkušenosti převyšující základní zážitkové balíčky.

Svou variantu délky letu si určíte rollerem pod hlavní fotografií „Nastavte si zážitek a jeho cenu“ nebo nás postačí kontaktovat telefonicky či písemně.

 Specifikace simulátoru Airbus A320

Jedná se o přesnou repliku kokpitu moderního dopravního letadla Airbus A320 s business prostorem pro cestující a okénkem na křídlo letounu. Letoun má profesionální 180°vizualizaci pomocí tří projektorů ve vysokém rozlišení a reálnou perspektivou pro vizuální let. Jedná se nerušené moderní prostředí se vzduchotechnikou a klimatizací. Možnost bezproblémového parkování přímo v areálu největšího vybudovaného simulátorového centra v ČR. Dostupnost je možná i MHD z metra B Zličín cca 10 minut chůzí pěšky.

Speciální předpoklady

Věkové ani výškové omezení není, ale doporučujeme zážitek pro osoby starší 8 let s jejich doprovodem a výškou alespoň 150 cm (možnost domluvit se na výjimce i pod tuto věkovou hranici).

Sezóna a počasí

Sezóna ani počasí nemá na zážitek žádný vliv. Zážitek probíhá v interiéru největšího vybudovaného simulátorového centra v ČR.

Počet účastníků

Certifikát je určen pro 1 osobu jako pilota, který si může s sebou vzít na zážitek až 3 osoby v roli pasažérů.

Rezervace termínu

Obdarovaný si termín rezervuje sám na kontaktech, které jsou součástí dárkového certifikátu. Simulátorové centrum je v provozu od středy do soboty v čase od 9:00 – 21:00 hodin. Rezervaci je nutné provést alespoň 14 dní až 3 týdny před plánovaným termínem.

Rezervace pro tento zážitek přijímáme od listoadu/prosince 2016.

Tento letecký zážitek je určen pro všechny fanoušky létání, vhodný dárek pro muže i ženy.

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Letecké katastrofy s Boeingem 737 Nové Generace

Simulátor stíhačky F16 – let s armádním pilotem

Skydiving - létání ve větrném tunelu

Univerzální certifikát