hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Luxusní večeře s živou hudbou W.A.Mozarta

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Hlavní město Praha
cena:
1 590,- Kč
body:
1590
body za nákup:
22
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Darujete nezapomenutelný třísmyslový zážitek, který Vás překvapí nejen jedinečnou atmosférou památkově chráněného neo-barokního sálu Boccaccio, ale také příjemnou obsluhou, velmi dobrou kuchyní a především úžasnými pěveckými výkony. Luxusní zážitek, který není běžně dostupný, neboť tento sál je pro veřejnost nepřístupný. Čeká Vás kulinářsko-hudební zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Mezi jednotlivými chody luxusní večeře zazní tóny Mozartovy hudby. Jedná se o živou hudbu a jednotlivé árie a duety představí krásné hlasy operních zpěváků. Tříchodová večeře je připravena šéfkuchařem Michalem Čermákem. Celý zážitek probíhá v neo-barokním tanečním sále Boccaccio v centru Prahy.

 Skladatel Wolfgang Amadeus Mozart patří k nejznámějším a nejhranějším skladatelům klasické hudby. Mozartovy opery se těší velkému diváckému zájmu a jsou nejhranějšími skladbami v operních domech po celém světě. W. A. Mozart byl a stále je neodmyslitelně spojen s Prahou. Velmi známé je jeho prohlášení „Meine Prager verstehen mich“ v překladu „Mí Pražané mi rozumějí“. 

 Dárkové certifikáty jsou k dispozici ve 4 variantách, pro výběr použijte roller pod hlavní fotografií „Nastavte si zážitek a jeho cenu“.

 • Voucher pro 1 osobu - 1 exkluzivní místo u stolu pro 2 osoby - cena 2 660 Kč
 • Voucher pro 2 osoby - 2 exkluzivní místa u stolu pro 2 osoby - cena 5000 Kč
 • Voucher pro 1 osobu - 1 místo u stolu pro 8 osob - cena 2239 Kč
 • Voucher pro 1 osobu - 1 místo do exkluzivního lože 3840 Kč
 • Voucher pro 1 dítě do 12 let - cena 1590 Kč

Průběh samotného zážitku:

Mozartův koncert

Během večera uslyšíte ty neznámější Mozartovi árie a duety v podání excelentních mladých operních pěvců. Operní pěvce doprovází hudební těleso Amadeus Prague, které je složeno z 5 hudebníků ze Státní opery Praha. Celé představení je vedeno v dobových kostýmech. Uslyšíte například skladby z komické opery „Figarova svatba“, skladby z jedné nejlepších oper „Don Giovanni“ nebo skladby z poslední opery „Kouzelná flétna“.

Památkově chráněný taneční sál Boccaccio

Nádherný památkově chráněný neo-barokní taneční sál Boccaccio, který není běžně přístupný veřejnosti, je tím nejvhodnějším místem pro hudební a kulinářský zážitek té nejvyšší kvality.

Tříchodová večeře

V přestávkách mezi jednotlivými hudebními výstupy vám bude podávána 3chodová večeře inspirována recepty z 18. století. S láskou a pečlivostí  ji pro vás sestavil a připravuje šéfkuchař Michal Čermák. Připravené je slavnostní menu, ale v případě požadavku může být na základě požadavku nachystána vegetariánská podoba menu či dětské menu. Součástí balíčku nejsou nápoje, ty si klient hradí sám na místě.

Menu na výběr:

Hlavní menu

Hráškový krém s máslovými krutony * Hovězí líčka na červeném víně a tymiánu, podávané s celerovo-bramborovým pyré * Jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou.

Vegetariánské menu

Hráškový krém s máslovými krutony * Ratatouille podávané s celerovo-bramborovým pyré * Jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou.

Dětské menu

Silný hovězí vývar se zeleninou a domácími nudlemi * Kuřecí mini řízečky s vařenými brambory a karotkou restovanou na másle * Domácí jablečný závin s mandlemi a vanilkovou omáčkou.

* Restaurace si vyhrazuje právo na změnu menu.

Speciální předpoklady

Žádné speciální předpoklady pro tento hudební a kulinářský zážitek neexistují. Na akci je doporučený dress code. Slavnostní oblečení jako do divadla či opery.

Sezóna a počasí

Tento zážitek si můžete užívat kdykoliv během roku. Termíny jsou vypisovány předem.

Počet účastníků

Tento certifikát je určen pro 1 osobu. Pokud byste rái obdarovali více osob, neváhejte nás kontaktovat.

Rezervace termínu

Obdarovaný si rezervuje termín sám na kontaktech, které jsou součástí certifikátu. Termíny jsou u tohoto zážitku vypisovány předem. Rezervaci termínu je možná minimálně měsíc předem.

Tento zážitek je vhodným dárkem pro ženy, i pro muže. Pro všechny, kteří mají rádi kulturu podanou přístupovou formou při zachování té nejvyšší možné kvality. A také pro milovníky dobrého jídla a nádherné klasické hudby.

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené gurmánské zážitky:

Romantická večeře s výhledem na Prahu

Luxusní wellness pro dva

Piknik v zámeckém parku

Univerzální certifikát