hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Pilotem Boeingu 737 Nové Generace

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Hlavní město Praha
cena:
1 920,- Kč
body:
1920
body za nákup:
38
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Darujete letecký zážitek a obdarovaný si vyzkouší pilotovat velké dopravní letadlo Boeing 737 jako opravdový pilot s profesionálním obchodním pilotem. Tento zážitek je vhodný dárek jak pro laika, tak pro zkušeného pilota. Let probíhá v reálném kokpitu letounu s dokonalou 180° projekcí a s výběrem až 24 tisíc letišť po celém světě jako jsou například Madeira, Innsbruck, Kai-Tak, St. Maarten a další dle délky letu.

Po příchodu na místo konání se obdarovaný seznámí se svým instruktorem, který ho bude zážitkem provázet, a který mu představí simulátor. Nejdříve absolvuje předletovou přípravu, poté nahodí motory a akceleruje. Po dosažení rychlosti rotace, přibližně kolem 270 km/hod. přitáhne berany a cítí jen setrvačnost 70 ti tunového kolosu ve vzduchu. Přístroje v kokpitu boeingu obdarovaného vedou ke každé potřebné výchylce do řízení, aby ho Boeing 737 poslouchal na povel. Instruktor za letu vysvětluje následující kroky a pomáhá s ovládáním mnoha přepínačů, protože Boeing 737 se na rozdíl od svého konkurenta Airbusu A320 chová se stejnou logikou jako tradiční letadlo. Počítače nezasahují do řízení s každou chybou pilota, ale nechají ho provést libovolný manévr, a proto se může dostat i do vážnější situace a zažít tak opravdový zážitek nejen při vzletu, ale i při přistání. Obdarovaný si s sebou může vzít doprovod až 3 osoby. Připoutejte se prosím, Váš let v roli kapitána leteckého trenažéru a dokonalé repliky kokpitu Boeing 737 s výhledem z okna pro cestující ve dvou řadách bussines třídy právě začíná!

Nabízíme tyto délky letů

► 30 minut letu - tento let umožňuje vzlet z letiště Václava Havla Praha, okruh kolem Prahy a opakovaná přistání ve zbývajícím čase.

► 60 minut letu - let v této délce je vhodnější variantou pro osvojení dovedností chování letounu a tedy i šance vyzkoušet si složitější přistání na několika letištích po celém světě za různých časových a povětrnostních podmínek.

► 90 minut letu - let v této délce přidává možnost zvládnout různé závady, například požár motoru. V případě vysazení obou motorů si obdarovaný vyzkouší bezmotorové přistání na nejbližším letišti.

► 120 minut a 240 minut letu - let v těchto délkách je určen pro opravdové fanoušky létání a poskytuje dostatek prostoru i pro pokročilou znalost systémů v letounu včetně principů dopravního létání. V těchto dvou variantách získá obdarovaný zkušenosti převyšující základní délky letů.

Svou variantu délky letu si určíte rollerem pod hlavní fotografií "Nastavte si zážitek a jeho cenu" nebo nás můžete kontaktovat telefonicky.

Něco navíc

Jako BONUS dostává obdarovaný osoba ZDARMA vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci a to v délce 15 minut. Tento bonus je možné čerpat obdarovaným nebo jeho doprovodem pouze v termínu konání zážitku nebo bezprostředně po něm. Součástí zážitku je také prohlídka všech simulátorů v centru.

 Specifikace simulátoru Boeing 737 Nové Generace

Jedná se o přesnou repliku kokpitu letounu Boeing 737 s bussines prostorem pro cestující a funkčním okénkem na křídlo letounu. Proměnlivé a motorem generované síly v řízení, tzv. loading control pro certifikované výcivky posádek. Rozměry kokpitu jsou totožné s rozměry opravdové pilotní kabiny. Profesionální 180° kruhová vizualizace pomocí 3 projektorů ve vysokém rozlišení a reálnou perspektivitou pro vizuální let. Jedná se o nerušené moderní prostředí se vzduchotechnikou a klimatizací. Možnost bezproblémového parkování přímo v areálu. Dostupnost z metra B Zličín cca 10 minut chůzí pěšky. 

Speciální předpoklady

Lety jsou určeny jak pro úplné laiky, tak pro zkušené piloty. Doporučený věk je od 12 let a výška jedince alespoň 150 cm z důvodu dosahu na nožní pedály a výhledu z kabiny (možnost domluvit se na výjimce i pod tuto věkovou hranici).

Sezóna a počasí

Let v simulátoru si můžete užít kdykoli během roku, simulátor je umístěn v interiéru v největším simulátorovém centru v ČR. 

Počet účastníků

Certifikát je určen pro 1 osobu jako pilota, který si s sebou může vzít doprovody až 3 osoby.

Rezervace termínu

Obdarovaný se rezervuje termín sám na kontaktech, které jsou nedílnou součástí dárkového certifikátu. Simulátorové centrum je v provozu od středy do soboty v čase od 9:00 - 21:00 hodin. Rezervaci je nutné provést alespoň 14 dní až 3 týdny před plánovaným termínem. 

Tento zážitek je vhodný dárek pro muže, vhodný dárek pro ženy, ale i pro celé rodiny s dětmi. 

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Letecké katastrofy s Boeingem 737 Nové Generace

Simulátor stíhačky F16 Fighting Falcon

Simulátor stíhačky F16 s armádním pilotem

Zachraňte let Boeingu 737 Nové Generace

Závody Formule 1

Simulátor Formule 1

Univerzální certifikát