hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Revoluční škola smyku a bezpečné jízdy

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Středočeský
cena:
2 090,- Kč
body:
2090
body za nákup:
42
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Darujete kurz revoluční školy smyku. Během kurzu se obdarovaný naučí předcházet a zároveň zvládat krizovou situaci vyvolanou smykem. Tento moment může překvapit každého řidiče v běžném provozu a je potřeba na něj reagovat. S týmem profesionálů dostane obdarovaný lekci pro získání větší jistoty zvládnutí krizové situace na vozovce. Na kurzu obdarovaný využije půjčený vůz, nikoliv vlastní vůz, tudíž klienti, kteří nejsou vlastníci vozu, ale mají vůz například služební, také mohou absolvovat školu smyku. Ve voze určeném pro tento kurz je využitá technologie EasyDrift.

Kurz se skládá z části teoretické a z části praktické. Teoretická část zabere cca 1hodinu a zahrnuje kurz aktivní a pasivní bezpečnosti, základní bezpečnostní prvky při řízení automobilu, problematiku brzdění a faktory ovlivňující délku brzdné dráhy, působení sil na vozidlo při rozjezdu, brzdění a průjezd zatáčkou. Po teoretické části následuje praktický výcvik, který je v délce cca 2hodiny a zahrnuje nácvik ovládání a chování vozidla v extrémních podmínkách při snížené adhezi, intenzivní a přerušované brzdění ve směru jízdy a s otáčením volantu, vyhýbací manévr – odvrácení čelního střetu, regresivní brzdění v různých rychlostech až do úplného zastavení, zvládání vozidla v přetáčeném a nedotáčivém smyku, jízdu zručnosti mezi kužely. Z praktické části si klient odnese bohaté zkušenosti a především zdokonalení jízdních vlastností, diplom o absolvování školy smyku se systémem EasyDrift. Maximální obsazenost kurzu je 6 účastníků a minimální obsazenost pro konání jsou 2 osoby. Celková doba kurz je cca 3 hodiny.

EasyDrift D.T.S. je revoluční koncept, který používá patentovanou technologii návleku na pneumatiku, který stimuluje zcela reálný stav vozu s nízkou přilnavostí k vozovce. Dá se použít na jakékoliv motorové vozidlo s předním, zadním nebo případně s náhonem na všechna 4 kola. Je dokonale přizpůsoben pro výuku bezpečné jízdy a dokonale prověří po všech stránkách schopnosti u zkušených i méně zkušených řidičů. Poskytuje zcela reálnou simulaci krizové situace, kdy dojde u vozidla ke ztrátě adheze s vozovkou. Cílem systému D.T.S. je zdokonalení jízdních vlastností řidiče a to především zraku a postřehu, reakce a rychlosti řízení a v neposlední řadě práce s nohou.

Balíček kurzu školy smyku neobsahuje dopravu na místo konání a produkty nad rámec balíčku.

Speciální předpoklady

Klient, který absolvuje školu smyku, musí být starší 18 let a musí vlastnit řidičský průkaz sk. B. Před kurzem je nutné poskytnout dodavateli služby OP, ŘP a dárkový certifikát. 

Sezóna a počasí

Kurzy revoluční školy smyku probíhají ve předem stanovených termínech, kterým je nutné se podřídit. Školu smyku je možné realizovat v období od 1. března do 30. listopadu.

Počet účastníků

Dárkový certifikát je určen pro 1 osobu. Doprovod není možný!

Rezervace termínu

Obdarovaný si termín rezervuje sám dle svých časových možností na kontaktech, které jsou součástí dárkového certifikátu. Termíny jsou na tento kurz vypisovány předem. (Jedná se o všední dny). Každý z účastníků stráví ve voze při praktické části 20 minut.

Kurz revoluční školy smyku je určen pro muže i pro ženy.

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Škola smyku Jihlava

Škola smyku ve Středočeském nebo Libereckém kraji

Univerzální certifikát