hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

ROZMLAŤ AUTO!

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Středočeský
cena:
4 490,- Kč
body:
4490
body za nákup:
89
OBJEDNAT
objednat!

PRODEJ ZÁŽITKU JE DOČASNĚ POZASTAVEN!!!

Co darujete

Jak už název napovídá, umožníme vám rozbít auto dle Vaší libosti. V rámci tohoto zážitku vám přistavíme osobní vůz ( typ dle dostupnosti ). S tímto vozem si pak můžete dělat co chcete. Vše už je nyní na vás a nástrojích, které vám poskytneme. Mezi ně patří baseballové pálky, palice, páčidla, sekery nebo také krumpáče. Auto můžete před demolicí například posprejovat. Celou hodinu je vůz jen váš a co s ním uděláte je také na vás. Tato aktivita je určena pro 1 – 5 osob a odehrává se venku. Výběr termínu tak vzhledem k počasí zvažte.

Pro jednoho zážitek pro druhého terapie. Destruktoterapie je totiž oficiální název námi provozovaných aktivit. Pokud sháníte originální dárek nebo zážitek, pak jste tu správně!

Oproti reálnému světu zde není ohrožen profesními ani právními postihy a vše je bezpečné. "Rozmlať auto“ je pro totální demolici a emocionální ventilaci doslova stvořena. Skvělý zážitek jako dárek pro všechny nerváky, přetížené manažery nebo pouze jako recese! Neváhejte a pojďte do toho!

Z celého průběhu zážitku si může obdarovaný nechat natočit kvalitní videozáznam. Pro tuto variantu použijte prosím roller pod hlavní fotografií "Nastavte si zážitek a jeho cenu". Jedná se o vysokorychlostní snímání, které se dá zpomalit a nechat z něj udělat kvalitní fotografie. Ceny fotografií budou záviset na jejich rozměru a počtu zhotovených fotek. Zdarma jsou k dispozici balení vody.

Balíček Catering, který je možné ke službě "Rozmlať auto" přikoupit. Přikoupením balíčku si přímo na místě po akci posedí u typicky českých pivních stolů, kde si sami načepují a vychutnají nejlepší české pivo Pilsner Urquell.  Množství piva záleží podle velikosti sudu a variantě, kterou zvolíte.  Pro tuto variantu použijte prosím roller pod hlavní fotografií "Nastavte si zážitek a jeho cenu".

Balíček Catering obsahuje:

Sezení u typických českých pivních stolků

Sud nelepšího českého piva Pilsner Urquell – množství piv dle objednávky

Samoobslužné chladící výčepní zařízení (hosté si sami čepují svoje pivo)

Kelímky 0,5l a 0,3l

Je možné objednat i více aut najednou. Například skupina 15 osob může
objednat 3 vozy v jeden čas a vyřádit se tak společně. Pro tuto variantu nás neváhejte kontaktovat.

Speciální předpoklady

Žádné speciální předpoklady neexistují. Zážitek je určen pro osoby starší 18ti let. Osobám pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek nebude absolvování zážitku umožněno.

Sezóna počasí

Počasí ani sezóna nemají vliv. Je pro vás otevřeno během celého roku.

Počet účastníků

Dárkový certifikát je určen pro 1 – 5 osob. Doprovod je možný, ale aktivně se na zážitku podílet nebude.

Něco navíc

k tomuto zážitku si můžete dokoupit pořízení videozáznamu nebo nabízíme balíček Catering, který je možné ke službě Rozmlať auto přikoupit. Přikoupením balíčku si přímo na místě po akci hosté posedí u typicky českých pivních stolů, kde si sami načepují a vychutnají nejlepší české pivo Pilsner Urquell.  Množství piva záleží podle velikosti sudu a variantě, kterou zvolíte nahoře v roleru pod fotografiemi. Zdarma jsou k dispozici balení vody.

Rezervace termínu

Obdarovaný si termín rezervuje sám dle svých časových možností na kontaktech, které jsou nedílnou součástí dárkového certifikátu. Tento zážitek je možné rezervovat nejpozději 72 hodin předem.

Tento zážitek je vhodný dárek pro všechny nerváky, přetížené manažery nebo pouze jako recese!

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Rozmlať to!

Řízení obrněného transportéru BVP

Univerzální certifikát