hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

ROZMLAŤ TO!

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Hlavní město Praha
cena:
1 150,- Kč
body:
1150
body za nákup:
23
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Darujete trochu podivný, ale originální zážitek Rozmlať to! Pokud máte někdy pocit, že toho máte opravdu všeho dost, přijďte se vyventilovat. Dejte průchod svým emocím, ale šetřete své okolí a své věci. Přemíru energie, vzteku, zloby či jakékoli jiné emoce přijďte vybít na místo tomu určené, bezpečné a od okolního světa dostatečně izolované.

Pro jednoho zážitek, pro druhého terapie. V rámci zážitku bude mít obdarovaný možnost rozbít simulovanou kancelář, obývací pokoj nebo jinou reálnou místnost. Po příchodu na místo konání si obdarovaný vybere nástroj, kterým bude rozbíjet - baseballovou pálku, palici nebo páčidlo. A poté po dobu 30 minut může ventilovat své emoce a vztek. Může rozbít vše, co mu přijde ve speciálně připraveném prostoru pod ruku. Oproti reálnému světu zde není ohrožen profesními ani právními postihy a vše je bezpečné. "Rozmlať to" místnost je pro totální demolici a emocionální ventilaci doslova stvořena. Skvělý zážitek jako dárek pro všechny nerváky, přetížené manažery nebo pouze jako recese! Neváhejte a pojďte do toho!

 Z celého průběhu zážitku si může obdarovaný nechat natočit kvalitní videozáznam. Pro tuto variantu použijte prosím roller pod hlavní fotografií "Nastavte si zážitek a jeho cenu". Pokud u nás pořídíte balíček bez videozáznamu, obbdarovaný si může dodatečně videozáznam zakoupit přímo na místě sám za cenu 149 Kč. Jedná se o vysokorychlostní snímání, které se dá zpomalit a nechat z něj udělat kvalitní fotografie. Ceny fotografií budou záviset na jejich rozměru a počtu zhotovených fotek.

Speciální předpoklady

Žádné speciální předpoklady neexistují.

Sezóna počasí

Počasí ani sezóna nemají vliv. Místnost "Rozmlať to!" je pro vás otevřena během celého roku.

Počet účastníků

Dárkový certifikát je určen pro 1 osobu. Doprovod je možný, ale aktivně se na zážitku podílet nebude, může v klidu posedět na recepci a vychutnat si výbornou kávu a využít bezplatné wi-fi.

Něco navíc

k tomuto zážitku si můžete dokoupit možnost pořízení videozáznamu.

Rezervace termínu

Obdarovaný si termín rezervuje sám dle svých časových možností na kontaktech, které jsou nedílnou součástí dárkového certifikátu. Tento zážitek je možné rezervovat nejpozději 72 hodin předem. POZOR v roce 2020 bude možno rezervovat pouze do 30.6.2020, po té bude na dobu neurčitou provoz přerušen. Děkujeme za pochopení.

Tento zážitek je vhodný dárek pro všechny nerváky, přetížené manažery nebo pouze jako recese!

Zážitek je určen pro osoby starší 18ti let.

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Bagrování

Rozmlať auto!

Pasení oveček

Univerzální certifikát