hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Severský skijöring s Alaskan Dogs

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Královehradecký
cena:
2 990,- Kč
body:
2990
body za nákup:
59
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Obdarovaný si vyzkouší skijöring – jízdu na běžeckých lyžích, při které Vás táhne jeden nebo dva psi. Po příjezdu do Pece pod Sněžkou bude obdarovaný skútrem vyvezen do místa začátku zážitku. Poté bude seznámen se psy. Pracujeme s Alaskan huskies, kteří byli vyšlechtěni na Aljašce pro dlouhé traily v divočině. Jejich chuť pracovat v zápřahu, nenáročnost a nekonfliktnost je opravdu velice obdivuhodná. Zasvětíme ho do historie skijöringu i mushingu a provedeme instruktáž o jízdě se psy. Následuje příprava psů k jízdě, napojení, připravení lyží, pozice na start a zápřah a vyrážíme na 10 – 25 km dlouhou vyjížďku po Krkonoších dle Vašich schopností, chuti a stavu sněhu. Nemusíte se bát, vzdálenost se psy se překonává mnohonásobně snadněji než bez psů. Zhruba v polovině jízdy se zastavíme na občerstvení. Po návratu provede obdarovaný opět napojení psů, úklid postrojů a rozbor výletu. Po celou dobu zážitku je obdarovaný pod dohledem instruktora, který jede skijöring s Vámi. Instruktor dohlíží na průběh jízdy. Na konci celé akce Vám budou předány fotografie z celého průběhu zážitku.

Tento zážitek lze absolvovat buď jako jednotlivec nebo ve dvou osobách, pro určení správné ceny zážitku prosím použijte tzv. roller pod hlavní fotografií "Nastavte si zážitek a jeho cenu".

Celý zážitek trvá 3 hodiny. Zahajovací instruktáž a zapřažení v délce cca 1 hodiny, jízda na okruhu 10 – 25 km trvá 1,5 – 2 hodiny, a napojení a ukončení s transportem zpět k vašemu vozidlu 30 minut. V ceně zážitku je zahrnuto parkování auta po dobu zážitku, transport skútrem.

Speciální předpoklady

Žádné speciální předpoklady nejsou nutné. Jízdy jsou vhodné pro lidi ovládající základy na běžkách – bruslení je výhodou. Nutností je mít svoje lyže a vybavení na běžky, vše ostatní Vám bude zapůjčeno. Tento zážitek je vhodný pro rekreační sportovce milující hory, psy a nové věci.

Sezóna a počasí

Tento zážitek je možné absolvovat v zimních měsících, tedy od prosince do dubna v závislosti na sněhových podmínkách.

Počet účastníků

Certifikát je určen pro 1 osobu. S sebou si můžete vzít doprovod.

Něco navíc

Parkování auta po celou dobu zážitku zdarma. Transport skútrem do místa konání a zpět pro dvě osoby (obdarovaný a doprovod) a fotografie z celého průběhu zážitku.

Rezervace termínu

Obdarovaný si rezervuje termín sám na kontaktech, které jsou součástí certifikátu.

Rezervaci termínu je možná minimálně 10 dní předem.

Tento dárek je vhodným dárkem pro ženy, které mají rády módu, styl a nevědí si v této oblasti rady.

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Psí spřežení v Krkonoších

Univerzální certifikát