hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Simulátor Formule 1

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Hlavní město Praha
cena:
1 250,- Kč
body:
1250
body za nákup:
25
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Darujete adrenalinovou jízdu na formuli F1. Závody F1 jsou označovány jako královská disciplína automobilového sportu pro takzvané monoposty (jednomístné sportovní automobily s otevřenou kabinou a nekrytými koly). Mistroství světa F1 sestává ze série závodů, které jsou označovány jako Velká cena - Grand Prix. Jako žhavou novinku vám společně s naším smluvním dodavatelem přinášíme jízdu v simulátoru formule na závodu Mistroství světa F1. Pokud sníte o účasti na závodech Velké ceny F1, chtěli byste si změřit síly se svými kamarády a fascinuje vás strategie jednotlivých týmů, s námi můžete vše vyzkoušet na profesionálních simulátorech formulí. Položíte se do sedaček se stejnou pozicí jako ve skutečném monopostu, pomocí elektromotoru nastavíte vzdálenost pedálů, uchopíte repliku volantu F1 Ferrari s precizní zpětnou vazbou se schopností zátěže až do 15 kg dle situace na trati. Díky 5 metrové široké polokruhové vizualizaci s vysokým rozlišením uvidíte do nájezdu libovolné zatáčky. Na volantu je umístěn displej, který indikuje rychlost, otáčky, zařazený rychlostní stupeň a čas, to vše jako ve skutečnosti! Pocit iluze skutečného motoru vytváří mohutný subwoofer s reproduktory schovaný v kokpitu za sedačkou. Dávka adrenalinu je srovnatelná se skutečností, ale do reálné F1 se jen tak neposadíte!

 Nabízíme tyto délky jízd

► 30 minut jízdy na simulátoru Formule 1 - umožňuje základní seznámení s chováním vozu Formule 1 pro jednu trať.

► 60 minut jízdy na simulátoru Formule 1 - tato délky jízdy je vhodná až pro dvě tratě Velké ceny Formule 1.

► 90 minut a 120 minut jízdy na simulátoru Formule 1 - tyto délky jízd jsou komplexním zážitkem včetně tréninku a následné možnosti kvalifikace do závodu. V těchto variantách může váš doprovod využít informací z telemetrie a pomocí interkomu zabudovaného v helmě se spojit i do strategie závodů Formule 1.

 Svou varinatu délky jízdy na simulátoru Formule 1 si určíte rollerem pod hlavní fotografií "Nastavte si zážitek a jeho cenu".

Speciální předpoklady

Žádné speciální předpoklady pro jízdu nejsou nutné.

Sezóna a počasí

Sezóna ani počasí nemají na průběh zážitku vliv, jízdy probíhají v interiéru, v největším vybudovaném simulátorovém centru v České republice.

Počet účastníků

Tento zážitek je určen pro 1 osobu jako pilota Formule 1. Obdarovaný si může vzít doprovod až 3 osoby.

Něco navíc

Simulátorové centrum je vybavené moderním barem s možností občerstvení včetně dovozu teplých jídel z nedaleké středomořské restuarace. Jedná se o privátní nerušené prostředí s možností parkování přímo v areálu a dostupností cca 7 minut chůze na stanici metra B - Zličín. Každá simulátorová místnost i centrum je vybavená vzduchotechnikou a individuálně nastavenou klimatizací pro komfortní prožití zážitku. Jedná se o největší simulátorové centrum v ČR a střední Evropě.

Rezervace termínu

Obdarovaný si rezervuje termín sám na kontaktech, které jsou součástí certifikátu. Simulátorové centrum je v provozu od středy do soboty v čase od 9:00 - 21:00 hodin. Rezervace termínu je možná 3 týdny až 14 dní předem. 

Tento zážitek je vhodný dárek pro muže, ale i pro ženy. Perfektní dárek pro skupinu přátel či pro celou rodinu.

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Simulátor stíhačky F16 s armárním pilotem

Závody Formule 1

Zachraňte let Boeingu 737 Nové Generace

Letecké katastrofy Boeingu 737 Nové Generace

Pilotem Boeingu 737 Nové Generace

Univerzální certifikát