hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Simulátor ponorky U-BOAT

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Hlavní město Praha
cena:
1 940,- Kč
body:
1940
body za nákup:
39
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Ve spolupráci s naším dodavatelem jsme pro vás připravili jedinečný a světově ojedinělý zážitek v podobě simulátoru německé ponorky U-BOAT. Trenažér velícího můstku této ponorky pojme až tři osoby najednou s možností reálné záplavy vodou. Tento trenažér je schopný přiblížit atmosféru boje v jedné z nejbezpečnějších německých zbraní 2. světové války. A v tomto duchu se také bude odehrávat váš zážitkový příběh v ponorce.

 A jak celý zážitek probíhá?

Po příchodu obdarovaných je seznámíme se simulátorem ponorky U-BOAT a poskytneme úvodního zaškolení. Celá posádka „vyfasuje pláštěnky“ pro případ zaplavení ponorky. Stísněný a studený prostor ponorky, kdy jen světla žárovek prozrazují, zdali je den nebo noc, ve vás vyvolají zvláštní až chmurný pocit. V ponorce naleznete mohutný periskop. Periskop je nedílnou součástí vybavení ponorek a umožňuje výhled i pod vodou, aniž by byl pozorovatel vystaven přímé palbě. Periskop má nastavitelnou výšku a neomezený rozsah otáčení.

Posádka ponorky si rozdělí role. Obdarovaný bude plnit funkci kapitána u periskopu, jeho doprovod si pak rozdělí role zbraňového důstojníka a kormidelníka ponorky. Kapitán je velitelem ponorky a jednomu z posádky svěří jejich osud. Ten bude pracovat s periskopem a hledat i označovat vhodné cíle k potopení. Zbraňový důstojník bude tedy u ovládání zaměřovače k označenému cíli a spolu s kapitánem budou mít klíč k torpédovému útoku. Kormidelník řídí loď, nastavuje rychlost, hloubková i směrová kormidla a hlídá stav ponorky. Celá posádka ponorky bude tvořit tým, a pokud zvolí chybnou strategii útoku na konvoj, může dojít i k protiútoku. Torpédoborec je donutí k ponoření a kromě hrozby hlubinných min a záplavy, hrozí ve větší hloubce prosakování vody do ponorky. Pokud dojde k výbuchu hlubinné miny v blízkosti ponorky, může dojít k průniku vody do ponorky, reálná situace k řešení... Pokud se posádce podaří tento útok ustát, vynořit se zpět do periskopové hloubky a potopit cíl, bude se cítit jako "banda ostřílených mořských vlků". Simulátor je určen pro 1 až tři osoby.

 Co vše si můžete vyzkoušet během své plavby?

30 minut plavby - po úvodní instruktáži si během této doby vyzkoušíte útok na konvoj obchodních lodí v Atlantiku. Začnete v periskopové hloubce a váš cíl bude na dostřel torpéd. Pokud neuděláte chybu, měli byste potopit většinu obchodních lodí a vyhnout se útoku doprovodných válečných lodí.

60 minut plavby umožňuje po absolvování základní mise a seznámení s ovládáním ponorky absolvovat další misi, tentokrát na základě reálné předlohy z 2. světové války, kdy se blížíte na pomoc na záchranu dalších ponorky, která se ocitá pod nepřátelskou palbou anemůže ponořit.

90 minut plavby je nejkomplexnějším zážitkem, kde máte na výběr z několika misí včetně ponoření slavné Queen Marry, která se vám připlete do cesty. Je na obdarovaném jako kapitána ponorky U-BOAT rozhodnout se, zdali potopítel loď plnou civilistů.

Svou variantu délky plavby si prosím navolte rollerem pod hlavní fotografií „Nastavte si zážitek a jeho cenu“.

 Specifikace simulátoru U-BOAT

Speciálně vyvinutý a zjednodušený prostor části velícího můstku s funkčním periskopem pro kapitána ponorky. Obrazovka strategické mapy pro zbraňového důstojníka a ovládáním útoku torpédy. Řídící panel s funkčními budíky pro kormidelníka, který lze v případě potřeby ovládat z jednoho místa i zbraňovým důstojníkem. Systém záplavy vody skládající se z pomalého prosakování vody formou kapek z opláštění ponorky nebo vodních trysek s možností jejich uzavření ventily a protiskluzová podlaha s odvodem vody.

Speciální předpoklady

Žádné speciální předpoklady pro plavbu v ponorce nejsou nutné.

Sezóna a počasí

Ani výkyvy počasí nejsou pro plavbu v simulátoru ponorky problém, zážitek probíhá v interiéru.

Počet účastníků

Tento zážitek je určen pro 1 osobu s doprovodem 2 osob, kteří budou plnit další role posádky ponorky.

Něco navíc

Simulátorové centrum je vybavené moderním barem s možností občerstvení včetně dovozu teplých jídel z nedaleké středomořské restuarace. Jedná se o privátní nerušené prostředí s možností parkování přímo v areálu a dostupností cca 7 minut chůze na stanici metra B - Zličín. Každá simulátorová místnost i centrum je vybavená vzduchotechnikou a individuálně nastavenou klimatizací pro komfortní prožití zážitku. Jedná se o největší simulátorové centrum v ČR a střední Evropě.

Rezervace termínu

Obdarovaný si rezervuje termín sám na kontaktech, které jsou součástí certifikátu. Simulátorové centrum je otevřené od středy do soboty v čase od 9:00 - 21:00 hodin.

 Nevybrali jste? Doporučujeme další tipy na oblíbené zážitky v nových simulátorech:

Pilotem Boeingu 737 Nové Generace


Zachraňte let Boeingu 737 Nové Generace


Závodníkem Formule 1


Univerzální certifikát