hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Simulátor stíhačky F16 s armádním pilotem

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Hlavní město Praha
cena:
3 900,- Kč
body:
4100
body za nákup:
82
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Darujete exkluzivní zážitek pilotování v simulátoru stíhačky F16 Fighting Falcon s armádním pilotem - skutečným pilotem z 211. taktické Tygří letky armády ČR, který létá na stroji JAS-39 Gripen. Po usednutí do kokpitu stíhačky F16 se bude obdarovaný cítit jako ve skutečném letounu a to především díky polokruhové projekci s vysokým rozlišením, který obdarovanému umožní kompletní rozhled. Dokonalá 7 metrů široká 180° projekce, reálné síly v řízení, plně funkční kokpit s replikou HOTASu jako ve skutečnosti. Samotný vzlet v rychlosti 300km/hod. nevyžaduje zvláštní úsilí díky mohutné síle motoru, který umožňuje dosáhnout výšky několika tisíc metrů doslova během okamžiku. Mimo jiné bude mít obdarovaný možnost nacvičit si základní akrobatické prvky, útočné a obranné manévry, obsluhovat radar, zažít stresové situace bojových pilotů a jejich řešení. Dle délky letu se poté odehrávají následující scénáře.

Pilotování stíhačky s armádním pilotem nabízíme v těchto délkách:

► 60 minut letu - let v této délce umožňuje vzlet ze základny do operačního prostoru s nácvikem základních akrobatických prvků, osvojení si základních a útočných manévrů. Naučí se obsluhovat radar v letadle, zaútočit na vzdálené vzdušné cíle nebo shodit bomby na vybraný pozemní cíl.

► 90 minut letu - obsahuje jak předešlý trénink u 60 ti minutové varianty let, tak obdarovaný zažije ostrý vzlet na cíl, který míří do vašeho vzdušného prostoru. Bude ho muset identifikovat a v případě rozkazu vrchní velení se s ním vypořádat.

► 120 minut nebo 240 minut letu - tyto letové časy jsou nejkomplexnější misí a jsou určeny pro opravdové fanoušky a poskytují dostatek prostoru i pro pokročilou znalost systémů. Obdarovaný prochází celkovám výcvikem bojového pilota. Bude odvelen do tzv. horké oblasti a bude ničit obrněná vozidla, odolné budovy, monitorovat vzdušnou situaci a reagovat na ni. Úkol bojového pilota se však může rychle dynamicky měnit v závislosti na vývoj dané situace. V okamžiku jedné vteřiny se z obdarovaného staně útočník proti vzdušným cílům a naopak zpět proti pozemním cílům. Tato mise je jedna z nejnáročnějších, ale v dnešní době jedna z nejreálnějších misí.

 Délku letu prosím určete rollerem pod hlavní fotografií "Nastavte si zážitek a jeho cenu".

Speciální předpoklady

Žádné speciální předpoklady pro pilotování nejsou nutné.

Sezóna a počasí

Ani výkyvy počasí nejsou pro pilotování stíhačky F16 Fighting Falcon problém, zážitek probíhá v interiéru.

Počet účastníků

Tento zážitek je určen pro 1 osobu s možnotí doprovodu až 3 osob.

Něco navíc

Simulátorové centrum je vybavené moderním barem s možností občerstvení. Jedná se o privátní nerušené prostředí s možností parkování přímo v areálu a dostupností cca 7 minut pěší chůze na stanici metra B - Zličín. každá simulátorová místnost i centrum jsou vybavené vzduchotechnikou a individuálně nastavenou klimatizací pro komfortní prožití zážitku. Jedná se o největší simulátorové centrum v ČR a střední Evropě.

Rezervace termínu

Obdarovaný si termín rezervuje sám dle svých časových možností na kontaktech, které jsou nedílnou součástí dárkového certifikátu. Rezervace termínu je možná 4 týdny předem. Simulátorové centrum je v provozu od středy do neděle od 09:0 - 21:00 hodin, ale na létání s armádním pilotem jsou termíny vypisovány předem.

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Simulátor Formule 1

Závody Formule 1

Letecké katastrofy s Boeingem 737 Nové Generace

Univerzální certifikát