hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Simulátor stíhačky F16 Fighting Falcon

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Hlavní město Praha
cena:
1 940,- Kč
body:
1940
body za nákup:
40
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Darujete exkluzivní zážitek pilotování v simulátoru stíhačky F16 Fighting Falcon. Po usednutí do kokpitu stíhačky F16 se bude obdarovaný cítit jako ve skutečném letounu a to především díky polokruhové projekci s vysokým rozlišením, který obdarovanému umožní kompletní rozhled. Dokonalá 7 metrů široká 180° projekce, reálné síly v řízení, plně funkční kokpit s replikou HOTASu jako ve skutečnosti. Samotný vzlet v rychlosti 300 km/hod. nevyžaduje zvláštní úsilí díky mohutné síle motoru, který umožňuje dosáhnout výšky několika tisíc metrů doslova během okamžiku. Mimo jiné bude mít obdarovaný možnost nacvičit si základní akrobatické prvky, útočné a obranné manévry, obsluhovat radar, zažít stresové situace bojových pilotů a jejich řešení. Dle délky letu se poté odehrávají následující scénáře.

Nabízíme tyto délky letů

30 minut letu - jedná se o základní balíček, let v této délce umožňuje vzlet ze základny do operačního prostoru s nácvikem základních akrobatických prvků a přistání na základně. Zvládne-li obdarovaný pilotáž samotného letounu, je možné v rámci zbývajícího času vyzkoušet i tréninkový sestřel vzdušného cíle.

60 minut letu - poskytne obdarovanému navíc prostor pro osvojení základních útočných a obranných manévrů. Obdarovaný se naučí obsluhovat radar v letadle, zaútočit na vzdálené vzdušné cíle nebo shodit bomby na vybraný pozemní cíl.

90 minut letového času - obsahuje jak předešlý trénink u 30 a 60 minutové varianty letu, tak obdarovaný zažije ostrý vzlet na cíl, který míří do vašeho vzdušného prostoru. Bude ho muset indentifikovat a v případě rozkazu vrchního velení se s ním vypořádat.

120 minut nebo 240 minut letu - tyto letové časy jsou nejkomplexnější misí a jsou určeny pro opravdové fanoušky a poskytují dostatek prostoru i pro pokročilou znalost systémů. Obdarovaný prochází celkovým výcvikem bojového pilota. Bude odvelen do tzv. "horké oblasti" a bude ničit obrněná vozidla, odolné budovy, monitorovat vzdušnou situaci a reagovat na ni. Úkol bojového pilota se však může rychle dynamicky měnit v závislosti na vývoj dané situace. V okamžiku jedné vteřiny se z obdarovaného stane útočník proti vzdušným cílům a naopak zpět proti pozemním cílům. Tato mise je jedna z nejnáročnějších, ale v dnešní době jedna z nejreálnějších misí. 

 Délku letu si prosím určete rollerem pod hlavní fotografií „Nastavte si zážitek a jeho cenu“.

 Pokud byste si přáli tento zážitek realizovat s profesionálním armádním pilotem ČR, který létá na stroji JAS3-39 Gripen, prosím klikněte ZDE.

Speciální předpoklady

Žádné speciální předpoklady pro pilotování stíhačky nejsou nutné.

Sezóna a počasí

Ani výkyvy počasí nejsou pro pilotování stíhačky F16 Fighting Falcon problém, zážitek probíhá v interiéru.

Počet účastníků

Tento zážitek je určen pro 1 osobu s možností doprovodu až 3 osob.

Něco navíc

Jako BONUS dostává obdarovaný ZDARMA 15 minut vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci. Tento bonus může čerpat buď obdarovaný nebo jeho doprovod ihned po skončení zážitku. V rámci zážitku si lze také v centru prohlédnout všechny simulátory.

Simulátorové centrum je vybavené moderním barem s možností občerstvení. Jedná se o privátní nerušené prostředí s možností parkování přímo v areálu a dostupností cca 7 minut chůze na stanici metra B - Zličín. Každá simulátorová místnost i centrum je vybavená vzduchotechnikou a individuálně nastavenou klimatizací pro komfortní prožití zážitku. Jedná se o největší simulátorové centrum v ČR a střední Evropě.

Rezervace termínu

Obdarovaný si rezervuje termín sám na kontaktech, které jsou součástí certifikátu. Simulátorové centrum je v provozu od středy do soboty od 9:00 - 21:00 hodin. Rezervace termínu je možná 14 dní až 3 týdny předem.

 Nevybrali jste? Doporučujeme další tipy na oblíbené zážitky v nových simulátorech:

Simulátor stíhačky F16 s armádním pilotem

Simulátor Formule 1

Závody Formule 1

Pilotem Boeingu 737 Nové Generace

Letecké katastrofy s Boeingem 737 Nové Generace

Zachraňte let Boeingu 737 Nové Generace

Univerzální certifikát