hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Tandemový seskok Příbram

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Středočeský
cena:
4 300,- Kč
body:
4300
body za nákup:
86
OBJEDNAT
objednat!

NEOBJEDNÁVEJTE,  ZÁŽITEK JIŽ NENÍ V NABÍDCE!!!

 Co darujete

Darujete bezkonkurenční adrenalinový zážitek, na který se vzpomíná celý život - tandemový seskok padákem z výšky 4 000 metrů. Tandemový seskok si vyzkoušíte v největším centru parašutismu a vyhlídkových letů v České republice. Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou, jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, nebo jste nevěděli, jak tuto bláznivou myšlenku uskutečnit. Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. A jak celý zážitek probíhá? Po krátké asi 15 ti minutové instruktáži, během které tandem pilot vysvětlí vše důležité, si obdarovaný oblékne kombinézu a ustrojí se do speciálního postroje pro seskok. Na oči dostane ochranné brýle, které bez problémů překryjí dioptrické brýle. Poté nastoupí do letadla, které stoupá do potřebné výšky. Během stoupání letadla si tandem pilot obdarovaného k sobě připne speciálním postrojem a poté následuje výskok z letadla. Po výskoku zažije obdarovaný volný pád, který trvá asi 50 vteřin a letí se rychlostí 200 km/hod. Ve výšce 1 500 metrů otevře tandem pilot padák a následuje 6 až 8 minut letu, během kterého si může klient vyzkoušet řízení padáku. Před přistáním převezme řízení padáku opět tandem pilot a bezpečné a měkce přistane na zem. Po absolvování seskoku je připravený pěkný certifikát o absolvování tandemového seskoku a originální tandemové tričko.

 Celý průběh seskoku, od přípravy až po přistání, je možné natočit digitální videokamerou nebo vyfotografovat zkušeným kameramanem – parašutistou. Získané záběry se sestříhají a ozvučí. Video je možné dostat na DVD nosiči, fotografie v digitální profi kvalitě na CD nosiči. Video se hradí na místě konání v ceně 2200,-. Pokud si budete přát natočit video záznam, je nutné nahlásit při rezervaci termínu u naší zážitkové agentury.

Nabízíme tyto varianty tandemového seskoku

 • Tandemový seskok; cena 4 300 Kč

 Proč tandemový seskok od nás bez obav?

1. Smluvní dodavatel služeb garantuje provedení tandemového seskoku s použitím moderní techniky, vybavení v řádném technickém stavu a odpovídající dosaženému stupni vývoje v parašutistickém sportu zahrnující hlavní a záložní padák typu křídlo a zabazepečovací přístroj, prostřednictvím kvalifikovaného tandemového pilota a vše v souladu s metodikou pro provádění tandemových seskoků v ČR schválenou Aeroklubem České republiky. V rámci zážitku je pojistná smlouva o pojištění padáku vůči škodám třetím osobám a pojištění tandempilota, tj. úrazové pojištění pasažéra.

2. Všechny padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty.

3. Tandemoví piloti jsou skutečnými profesionály. Tandemové skákání je jejich profesí na plný úvazek (nechodí na letiště po pracovní době z nějakého svého zaměstnání). Každý z nich má na svém kontě více než 4000 seskoků. Svou profesi vykonávají řadu let a patří mezi špičku mezi českými tandemovými piloty v ČR.

Speciální předpoklady

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka. Tandemového seskoku se mohou zúčastnit osoby od 8 let a věková hranice není dána. Maximální hmotnost obdarovaného je do 130 kg a výška od 120 cm. Pro mládež od 8 – 18 let je nutný souhlas zákonných zástupců/rodičů. Před realizací je nutné podepsat čestné prohlášení.

Sezóna a počasí

Tandemový seskok si můžete užít v sezóně od dubna do října. Zda seskok proběhne, záleží na počasí, naši tandem piloti zváží vhodnost klimatických podmínek v den seskoku, v případě nepříznivého počasí se domluví nový náhradní termín.

Počet účastníků

Dárkový certifikát je určen pro 1 osobu. Pokud byste si přáli obdarovat více osob, neváhejte kontaktovat naši zážitkovou agenturu.

Něco navíc

Po tandemovém seskoku obdrží obdarovaný zdarma certifikát o absolvování seskoku a originální tandemové tričko.

Rezervace termínu

Obdarovaný si rezervuje termín sám dle svých časových možností na kontaktech, které jsou součástí certifikátu. Rezervace přijímáme od dubna do října. Seskok je možný v letních měsících od úterý do neděle, v jarních a podzimních měsících pak pouze víkendy.

Celou akci je nutné dojednat nejméně 1 týden předem. Zda seskok proběhne závisí na vhodnosti počasí, v případně nepříznivého počasí se domluví nový náhradní termín, který vám bude vyhovovat.

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Tandemový seskok Prostějov

Akrobatický let  

Flyboarding

Univerzální certifikát