hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Zachraňte let Boeingu 737 Nové Generace

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Hlavní město Praha
cena:
2 790,- Kč
body:
2790
body za nákup:
56
OBJEDNAT
objednat!

Co darujete

Darujete adrenalinový zážitek pilotování dopravního letounu Boeing 737 Nové Generace okořeněný nenadálou situací a to pro 2 osoby v kokpitu, obdarovaná osoba v roli hlavního kapitána letounu a druhá osoba v roli druhého pilota. Let probíhá v reálném kokpitu letounu Boeing 737 s dokonalou 180° projekcí s výběrem až 24 tisíc letišť po celém světě jako jsou například Madeira, Innsbruck, Kai-Tak, St. Maarten a další.

Tento adrenalinový zážitek je určen pro 2 osoby v kokpitu, obdarovaná osoba v roli hlavního kapitána letounu + 1 osoba jeho doprovodu v roli druhého pilota. Po příchodu na místo konání budou seznámeni s leteckým simulátorem a obě osoby zaujmou své role. Společně přebírají řízení letounu, který zůstal bez pilotů. Jejich bezprostředním cílem bude stabilizovat let, dohodnou se na rozdělení úkolů a navážou komunikaci s řízením letového provozu. Kolegové v letovém provozu se pokusí sehnat pilota Boeingu 737, který se svou znalostí letounu a informací o jejich poloze na radaru bude plně k dispozici. Bude to společný úkol zvládnout nastavit Boeing 737 do automatického režimu a nakonfigurovat ho tak pro samočinné přistání, protože přistání na ruku v manuálním režimu je bez předchozích zkušeností téměř nemožné. Palivo budou mít přesně na 45 minut letu, dokážou to?

Něco navíc

Jako BONUS dostává obdarovaná osoba ZDARMA vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci a to v délce 15 minut. Tento bonus je možné čerpat obdarovaným nebo jeho doprovodem pouze v termínu konání zážitku nebo bezprostředně po něm. Součástí zážitku je také prohlídka všech simulátorů v centru.

 Specifikace simulátoru Boeing 737 Nové Generace

Jedná se o přesnou repliku kokpitu letounu Boeing 737 s bussines prostorem pro cestující a funkčním okénkem na křídlo letounu. Proměnlivé a motorem generované síly v řízení, tzv. loading control pro certifikované výcivky posádek. Rozměry kokpitu jsou totožné s rozměry opravdové pilotní kabiny. Profesionální 180° kruhová vizualizace pomocí 3 projektorů ve vysokém rozlišení a reálnou perspektivitou pro vizuální let. Jedná se o nerušené moderní prostředí se vzduchotechnikou a klimatizací. Možnost bezproblémového parkování přímo v areálu. Dostupnost z metra B Zličín cca 10 minut chůzí pěšky.

Speciální předpoklady

Lety jsou určeny jak pro úplné laiky, tak pro zkušené piloty. Doporučený věk je od 12 let a výška jedince alespoň 150 cm z důvodu dosahu na nožní pedály a výhledu z kabiny (možnost domluvit se na výjimce i pod tuto věkovou hranici).

Sezóna počasí

Let v simulátoru si můžete užít kdykoli během roku, simulátor je umístěn v interiéru v největším simulátorovém centru v ČR.

Počet účastníků

Tento certifikát je určen pro 1 osobu s možností doprovodu až 3 osoby, z nich si obdarovaný vybere jednoho, který zaujme pozici druhého pilota v kokpitu letounu.

Rezervace termínu

Obdarovaný si rezervuje termín sám na kontaktech, které jsou nedílnou součástí dárkového certifikátu. Simulátorové centrum je v provozu od středy do neděle od 9:00 - 21:00 hodin. Rezervaci je nutné provést alespoň 14 dní až 3 týdny před plánovaným termínem.

Tento zážitek je vhodný dárek pro muže, ale i pro ženy. Pro všechny nadšence, kteří se zajímají o dokumenty o létání.

 Nevybrali jste? Doporučujem z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Pilotem Boeingu 737 Nové Generace

Letecké katastrofy s Boeingem 737 Nové Generace

Univerzální certifikát