hledání zážitku
kategorie
regiony
Celá ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
cena od  -  do
 •  
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více
pouze aktuální
 • do 2 000 Kč
 • 2 001 - 4 000 Kč
 • 4 001 - 6 000 Kč
 • 6 001 - 10 000 Kč
 • 10 001 Kč a více

Základní parašutistický výcvik

Tisk
objednat!
Odeslat e-mailem
Přidat do Mého výběru
Nastavte si zážitek a jeho cenu:
 • výběr regionu
 • Středočeský
cena:
3 500,- Kč
body:
3500
body za nákup:
70
OBJEDNAT
objednat!

 Co darujete

Darujete základní parašutistický výcvik, který je určen pro naprosté začátečníky, kteří chtějí ochutnat pocit vznášení se na padáku, který si sami řídí. Je to dobrý způsob, jak se nezávazně seznámit s parašutismem. Tento výcvik je také vhodný pro ty, kteří již mají nějaký ten samostatný seskok za sebou, ale absolvovali ho již před dávnou dobou či svůj předchozí seskok provedli na kulatém padáku. Základní parašutistický výcvik, který Vám společně s naším smluvním dodavatelem nabízíme, probíhá na padáku typu Křídlo.

Průběh výcviku:

Základní parašutistický výcvik probíhá ve 2 dnech (obvykle se začíná v pátek od 16 nebo 17 hodin nezbytnou teorií, druhý den v sobotu dopoledne probíhá praktický výcvik a odpoledne následují seskoky). Základní parašutistický výcvik je zakončen 1 seskokem z výšky 1200 metrů na padáku typu Křídlo s automatickým otevřením. V rámci výcviku jsou používány výhradně nejmodernější soupravy typu Student. Seskoky se provádí z letounu AN-2. Všichni absolventi parašutistického výcviku obdrží certifikát o absolvování seskoku. Naši instruktoři mají mnohaletou praxi ve výcviku a patří mezi nejzkušenější v České republice.

 

Základní parašutistický výcvik s 1 seskokem – cena 3 500 Kč.

 Proč základní parašutistický výcvik od nás bez obav?

Smluvní dodavatel služeb garantuje provedení základního parašutistického výcviku použitím moderní techniky, vybavení v řádném technickém stavu a odpovídající dosaženému stupni vývoje v parašutistickém sportu zahrnující hlavní a záložní padák typu Křídlo a zabezpečovací přístroj, vše v souladu s metodikou pro provádění seskoků v ČR schválenou Aeroklubem České republiky. V rámci zážitku je pojistná smlouva o pojištění padáku vůči třetím osobám.

Všechny padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty.

Instruktoři výcviku jsou skutečnými profesionály. Parašutismus je jejich profesí na plný úvazek (nechodí na letiště po pracovní době z nějakého svého zaměstnání). Každý z nich má na svém kontě více než 4000 seskoků. Svou profesi vykonávají řadu let a patří mezi špičku mezi českými tandemovými piloty v ČR.

Speciální předpoklady

Zásadní podmínkou pro absolvování tohoto výcviku je nutné přinést potvrzení o zdravotní způsobilosti 2. třídy od registrovaného leteckého lékaře (potvrzení od leteckého lékaře pro nové studenty nesmí být starší 3 měsíců)! Na požádání Vám seznam lékařů poskytneme v kanceláři naší zážitkové agentury. Tento seznam lékařů je také možné dohledat na stránkách úřadu pro civilní letectví. Obdarovaný musí být starší 15 let (do 18 let je nutný písemný souhlas rodičů či zákonných zástupců).

Sezóna a počasí

Tento výcvik je možné realizovat v období od dubna do konce října.

Počet účastníků

Tento certifikát je určen pro 1 osobu.

Něco navíc

Výcvik probíhá zpravidla ve 2 dnech, proto jsme schopni pro každého klienta tohoto výcviku zajistit ubytování přímo na letišti. Dále je možné si po absolvování výcviku dokoupit si na letišti další seskoky. Cena za každý další seskok je dle platného ceníku našeho smluvního dodavatele.

Rezervace termínu

Obdarovaný si rezervuje termín sám na kontaktech, které jsou součástí certifikátu.

Rezervaci je nutné provést minimálně 14 dní před plánovaným termínem.

Tento zážitek je vhodný pro všechny milovníky výšek, pro muže, ale i pro ženy.

 Nevybrali jste? Doporučujeme z naší nabídky další tipy na oblíbené zážitky:

Paragliding tandem

Univerzální certifikát