Dárky pro muže

Vymyslet dárek pro muže je někdy pěkný oříšek. Dárky - zážitky pro muže by rozhodně neměly být nudné. Tak jako v případě dárků pro ženy, i zde jsme si lámali hlavu, zda-li pro zážitky určené přímo mužům nemáme vyčlenit samostatnou kategorii, kde bychom vypíchli ty NEJ mužské záležitosti.... Z omylu nás vyvedl ale jeden známý, kterého jsme se snažili oslnit přemírou adrenalinu a auto-moto specialitkami s představou, že to je přeci to, po čem muži touží! Chyba lávky, známý si vybral vybral pohodovou a relaxační masáž a nás donutil přemýšlet nad členěním našich stránek jinak, pouze tematicky. 

Z toho vyplývá, že kategorizovat a vyčlenit dárky jen pro muže může být zavádějící. Tematické řazení našich dárků do jednotlivých kategorií je tím nejlepším řešením. Jen vy víte, jaké záliby, koníčky, přání a touhy má osoba, které chcete zážitek darovat. Jen vy víte, zda-li je milovníkem koní, rychlých aut, touží celý život po akrobatickém letu nebo zažije pohodové chvíle při masáži golfovými míčky...

Pro celkový přehled zážitků navštivte náš katalog zážitků. Přesto, pro inspiraci či pro vnuknutí nápadu, zde od nás naleznete výčet nejprodávanějších, nejoblíběnějších a osvědčených dárků - zážitků pro muže.

Dámy, inspirujte se

Hospodský na zkoušku, Rally jezdcem na zkoušku, Bagrování, Tantrická masáž pro muže, Akrobatický let, Škola smyku, Masáž golfovými míčky, GOLF IN ONE aneb na golf bez bolesti a s úsměvem, Tandemový seskok, Jízda Ferrari, Adrenalinová jízda Radical SR4, DRIFTOVÁNÍ s EasyDrift, Jízda Hummerem, Pilot na zkoušku v individuálním kurzu, Pilotem boeingu 737NG, Simulátor ponorky U-BOAT, Letecké katastrofy s Boeingem 737NG, Zachraňte let Boeingu 737NG, Závody Formule 1, Simulátor Formule 1, Simulátor stíhačky F16 Fighting Falcon, Jízda Lamborghini, Královská thajská masáž, FLYBOARDING, Rychle a zběsile terénní buginou, Terénní čtyřkolky, Psí spřežení v Krkonoších, Pasáček ovcí a mnoho dalších.

DejToNej kalalog čítá více než 350 zážitků, vybírejte. Pokud si nebudete vědět rady, náš tým je Vám k dispozici