Dárky pro ženy

Tato stránka vznikla na základě specifických dotazů právě na dárky pro ženy. Naše portfólio zážitků čítá cca 350 dárků řazených do tematických kategorií. Zvažovali jsme, že jednou z kategorií budou i dárky - zážitky určené speciálně pro ženy, ale po bližším prostudování všech našich produktů jsme došli k závěru, že vyjma několika ryze specifických zážitků nejsme schopni kategorizovat zážitky určené výhradně ženám. Naše zážitky jsou určené prostě VŠEM bez rozdílu pohlaví.

Každá z žen je jiná, mnohé z nás ocení zážitek z kategorie krásamasáže nebo romantických zážitků, ale spousta žen si přeje zažít nevšední, netradiční a ojedinělý zážitek právě z kategorie adrenalinovýchspeciálních či dokonce opravdu ulítlých zážitků.

Nechceme proto výběr dárků - zážitků pro ženy jakkoliv omezovat, zůstáváme tedy věrni tematickému řazení kategorií. Pro muže, kteří se rádi nechají inspirovat právě těmi NEJ zážitky pro ženy, na této stránce uvádíme pár osvědčených, velmi oblíbených a nejprodávanějších dárků právě pro nás - ženy, které milují krásu, rozkoš, pohodu a relax a dárky jedinečné, netradiční a ojedinělé

Pánové, inspirujte se!

Škola líčení, Carving - vytvoř si dekoraci, Krásné osobní foto, Decentní akt, S fotografem napříč Prahou, Miliónový den pro ženy, Tantrická masáž pro ženy, Kosmetické hýčkaní, Keramická dílna, Kurz aranžování květin, Luxusní wellness pro dvaAmorův šíp aneb víkend plný lásky,  Udělej si šperk, Setkání s diamantem, Osobní báseň dle zadání, Pobyt na zámku, Romantický vyhlídkový let balónem pro dva, Vyhlídkový let letadlem pro dva, Postel plná růží, Romantická večeře v Žižkovské věži, Romantická večeře s výhledem na Prahu, Luxusní romantická večeře pro dva, Thajská masáž pro dva se snídaní do postele, Detoxikační lymfatická masáž, Královská olejová masáž a mnoho dalších.

 

Vybírejte, projděte si celý náš katalog zážitků a v případě dotazů je vám tým DejToNej radou k dispozici.