poptávka
typ akce
cílová skupina
počet hostů
datum
čas od    -    do
kde
ubytování
Ano
Ne
doprava
Ano
Ne
catering
Ano
Ne
požadavky na program
rozpočet bez DPH
termín odevzdání
jméno
společnost
telefonický kontakt
e-mailový kontakt

Zážitky jako vhodný motivační nástroj

Motivace zaměstnanců je pro každou firmu přínosná, ale záleží, jaký motivační nástroj zvolíme.  

Lidé dnes hledají víc, než pouhý šek s výplatou.... 

Interní motivační programy nejčastěji fungují na principu finančních odměn. Ověřeným a obecně známým faktem však zůstává, že peníze z dlouhodobého hlediska jako motivační faktor příliš neuspějí. Motivace penězi je neefektivní, drahá a ve výsledku kontraproduktivní. Zaměstanec je po čase přestane vnímat jako bonus, jednoduše si na ně zvykne, stanou se součástí jeho platu, promění se na věci běžné spotřeby. Motivace je pryč, spojení s dárcem, a tudíž i firmou, vyzní do ztracena. 

Na základě našich zkušeností založených na dlouholetém působení ve světě zážitků víme, že nejlepším motivačním nástrojem je to, co v člověku vyvolá emoce, prožitek. Pokud je navíc prožitek spojen s dárcem, můžeme hovořit o volbě vhodného motivační nástroje.

Nejvyšší dosažitelná rovina služby pochází od srdce. Firma, která se dostane k srdcím lidí, bude poskytovat nejlepší služby... 

 


Pokud si přejete obdarovat své zaměstance, obchodní partnery či VIP klientelu právě formou zážitkových voucherů či zážitkových akcí, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme profesionální nabídku, ze které si sami vyberete to nejlepší řešení právě pro vaší společnost.  

 

Pro bližší informace nás kontaktujte na adrese martina@dejtonej.cz


 

*** Pro rychlý kontakt využijte poptávkového formuláře vlevo. Prosím nezapomeňte zanechat telefonický či e-mailový kontakt, abychom se vám mohli ozvat zpět.