Naše dárkové balení Vás nic nestojí a nás dobře reprezentuje.

 


 

Co je součástí našeho certifikátu aneb co dárkový voucher obsahuje?

  • kartička s číslem certifikátu

Kartička obsahuje číslo certifikátu, datum jeho vystavení a datum platnosti. Tato kartička opravňuje obdarovaného zážitek v době platnosti voucheru čerpat. Jedná se o jediný doklad z celého dárkového balení, který je nutné opečovávat, jelikož slouží k identifikaci klienta nejen u nás, ale zároveň u našeho smluvního dodavatele. NEZTRATIT! 

  • kartička s kontaktními údaji naší společnosti

Kartička obsahuje kontaktní údaje na zážitkového poradce a naší kancelář. Naleznete zde telefonické i e-mailové kontakty potřebné pro získání veškerých informací o nabídce www.dejtonej.cz

  • průvodní dopis

Průvodní dopis obsahuje popis konkrétního vybraného zážitku. Naleznete zde informace o tom, jaký zážitek obdarovaný získává s jeho podrobným popisem.

  • věnování

Volný list papíru s naším logem, kde je místo na osobní věnování. Věnování u nás můžete zadat ZDARMA!, věnování vyberete v rámci objednávkového formuláře z nabízených, nebo vepíšete do připraveného pole své vlastní věnování. 


Pro firemní klientelu

Naše vouchery lze uzpůsobit grafickým požadavkům vaší společnosti. V případě potřeb nás neváhejte kontaktovat na martina@dejtonej.cz.