„Valentýnské lásky Kateřiny Mátlové aneb Láska prochází žaludkem“

   

Kateřino, připravujete pro svého přítele na svátek sv. Valentýna nějaké speciální překvapení?

Snažím se vždy přijít s něčím originálním, čím bych mu udělala radost. Chlapi mají rádi vynalézavé ženské, proto to raději nepodceňuji a snažím se ho pokaždé něčím překvapit. To je rada už od mé babičky: chlap si u ženské nikdy nesmí být ničím jistý. Bohužel letos nemám tolik času, protože jsem hodně pracovně vytížená, takže jsem se svěřila do rukou odborníků z agentury Dejtonej.

To zní zajímavě. A co jste společně vymysleli?

Nechala jsem si poradit a společně s Martinou z DejtoNej jsme vybraly kurz sushi. Tohle jídlo totiž já i můj přítel zbožňujeme a je skvělé, že teď už budu schopná mu ho připravovat sama. Normálně moc nevařím, tak doufám, že přítel bude nadšený, až přijde na Valentýna domů a bude na něj čekat romantická večeře s vlastnoručně vyrobeným sushi.

Co Vás vedlo k výběru sushi kurzu zrovna u zážitkové agentury DejtoNej?

Doporučila mi je kamarádka vizážistka Míša, která dlouhodobě jejich služeb využívá a také s nimi spolupracuje. Mrkla jsem na jejich webovou stránku a ve valentýnské nabídce zážitků mě nejvíc zaujal kurz sushi. Tedy váhala jsem mezi thajskou masáží pro dva nebo právě kurzem sushi. Martina mi ale doporučila právě sushi, takže thajskou masáž si schovávám až na 1. máje.

Jak kurz sushi probíhal?

První nám profesionální kuchař předvedl teoretické základy přípravy a vysvětlil nám jednotlivé typy. Potom následovala praxe, kdy jsme si samostatně vyzkoušeli sushi připravit. Nejlepší na tom bylo poprvé ochutnat „vlastní“ sushi.

 

Vyzkoušela jste už někdy předtím nějaký zážitek od agentury DejtoNej?

Ještě ne, ale když jsem pročítala jejich web, velmi mě zaujala Kienova houpačka. To je seskok z mostu, kdy můžete prožít několikasekundový stav beztíže. Přetížení u tohoto skoku je dvakrát větší než u Bungee jumpingu, tak jsem docela zvědavá, jaké by to bylo. Pak by se mi také líbil akrobatický let. Chtěla bych si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je prožít střemhlavý let dolů. Přítel by byl zase určitě nadšený z řízení tanku nebo z minikurzu paraglidingu. A co mě hodně láká, je vyzkoušet si rychlou jízdu v Jaguaru XK Convertible nebo v Ferrari 360 Modena F1.

Koukám, že máte ráda hezká auta a adrenalin.

To mám už od soutěže Miss F 1, kterou jsem vyhrála a dostala možnost spolupracovat se stájemi formule 1. Zejména ve West McLaren Mercedes jsem byla jako doma. Byla to skvělá zkušenost a díky tomu se ze mě stal fanoušek rychlé, ale bezpečné jízdy.

Jaké jsou vaše záliby kromě jízdy v autě?

Mé záliby souvisí hodně s mojí prací, takže je to divadlo, tanec, zpěv a teď už samozřejmě také příprava sushi:)

Na téma zážitek jako originální dárek a Valentýnská překvapení jsme si povídali se zpěvačkou a modelkou Kateřinou Mátlovou......

Děkujeme za rozhovor a přejeme nezapomenutelné zážitky s dejtonej.cz