Naše reference

Nejmilejší, potěšující a nejvíce vypovídající jsou přímé reference našich spokojených zákazníků, které naleznete na našich stránkách v sekci "vaše vzkazy" či přímo u jednotlivých zážitků. Jelikož připravujeme zážitky i pro firemní klientelu, na této stránce naleznete přehled společností, pro které připravujeme zážitky pro jejich zaměstnance, obchodní partnery či se věnujeme organizaci zážitkových akcí na míru. 

Potřebujete-li milý, aktivní a profesionální přístup v rámci systému odměňování zaměstnanců či obchodmích partnerů pomocí zážitků či zážitkových akcí, kontaktujte nás. Rádi pro vás připravíme zážitky na míru dle vašich požadavků a přání.

s úctou Martina Kořánová, ředitelka zážitků 

Člen APEK
Jsme členy APEK – Asociace pro elektronickou komerci, která sdružuje podnikatele v oblasti online obchodování a dohlíží nad dodržováním pravidel. Splňujeme kritéria bezpečného nákupu na internetu. Společnost, která je členem APEK dodržuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, a to nad rámec minima, které stanovuje zákon. Certifikovaný obchod zejména úplně a pravdivě informuje zákazníky o provozovateli, informuje o celém procesu nákupu zřetelně a srozumitelně, vyřizuje objednávky, bezproblémově reklamace, dodržuje dodací lhůty dle obchodních podmínek. Dodává kvalitní služby a má kvalitní a pružnou komunikaci se zákazníkem. Certifikovaný obchod je tedy obchodem, který disponuje vysokou kvalitou služeb pro zákazníky.

 

Sponzoring
 

Spolupráce na pořádání akce "Sestra roku"

Zážitkové vánoční dárky pro zaměstnance
 

Setkání s tématem „Zážitkový event pro klienty a novináře“

Večírek pro partnery a zaměstnance

Oslava narozenin top-managera

Naše zážitky jsou součástí motivačního systému pro zaměstnance

Mini eventy pro obchodní partnery

zážitkové motivační programy pro obchodní partnery CO

Speciální akce s mezinárodním kuchařem

 

Adrenalinový víkend pro zaměstnance
 

Military akce pro zaměstnance a obchodní partnery
 

Benefity pro zaměstnance
 

Benefity pro zaměstnance

 

Benefity pro zaměstnance

prezentace výběru zážitků DejToNej

 

geocaching "Filmová Praha"

 

 

prezentace našeho portfólia zážitků