PROČ SE ZAREGISTROVAT?

Výhody registrace

Vážení klienti,
rádi bychom Vám představili náš nový, flexibilní a především výhodný věrnostní program. Jakýkoli nákup, které učiníte na stránkách www.dejtonej.cz  Vám bude načten do Vašeho věrnostního konta v podobě bodů, které lze střádat či je postupně uplatňovat při každé další objednávce.

Nastřádané body se tak u nás nepromění v reklamní hrneček, tužky ani kýčovité přívěšky na krk. Vaše nastřádané body zůstávají na Vašem kontě po dobu 6 měsíců, až se jednoho dne rozhodnete je uplatnit. Tím si ponížíte cenu příští objednávky! Jednoduché, účinné a výhodné pro klienty, kteří u nás nakupují pravidelně!

Chcete i Vy nakupovat u nás výhodně?Zaregistrujte se zde

Jak tedy vstoupit do věrnostního programu?

Jednoduše. Stačí vyplnit registrační formulář a tím se automaticky vytvoří Vaše konto. Odměnou za registraci se Vám připíše prvních 100 bodů (1 bod = 1Kč). 
Vedle bodů získaných za registraci každému klientovi přibývají body za každý nákup zážitků na našich stránkách. Bodová hodnota je vždy uvedena u každého produktu (body za nákup). Nasbírané body jednoduše uplatníte při jakékoli další objednávce zážitků. Navigace pro uplatnění bodů je uvedena přímo v objednávkovém formuláři. Jediné, na co nesmíte zapomenout, je přihlášení do Vašeho věrnosrního systému! Aktuální stav Vašeho konta neustále vidíte v horním rohu přihlašovacího okna po přihlášení.
Jedinou podmínkou k využití nasbíraných bodů z věrnostního konta je nákup zážitku ve hodnotě vyšší než 2.000,- Kč. 

Kalendář

Jedinčná možnost si důležitá výročí zaznamenat přímo na našich stránkách! Jednoduchým kliknutím na příslušný den můžete vyplnit narozeniny či svátky svých blízkých (např. 26.9. – narozeniny máma). O nic víc se nestaráte. Náš automatický sysstém Vám vždy včas formou e-mailu připomeneme danou událost. S námi na výročí svých blízkých nikdy nezapomenete!

Odměnou pro Vás je 1 věrnostní bod za každý vyplněný den (maximální počet je záznamů, tj.30 bodů) na jednu registraci. 
 

Výhody našeho věrnostního programu:

 získané body za registraci, za každý nákup na našich stránkách a za využití služby kalendáře si stále ZLEVŇUJETE ceny zážitků

nezapomínáte popřát svým blízkým

u objednávky už nemusíte zdlouhavě vyplňovat všechny Vaše iniciály, jelikož se načítají automaticky z údajů uvedených při registraci

 každý měsíc od nás dostáváte newsletter s tipy na nové zážitky, výhodné nákupy pro naše zaregistrované klienty

Staňte se součástí našeho zážitkového světa "DejToNej"