Odesláním registračního formuláře získáte 100 bodů do věrnostního programu, díky kterým máte možnost prožít nevšední zážitky levněji.

Další body získáváte vyplněním Vašeho připomínacího kalendáře (vpravo). Plusem přidáte k zvolenému dnu událost, kterou si přejete připomenout (narozeniny partnera, rodičů, datum výročí) a když nadejde čas události, připomeneme Vám to emailem. Za každou vyplněnou událost získáváte bod do věrnostního systému (max. 30).

 


Registrace nového zákazníka

Údaje o zákazníkovi

Přihlašovací údaje

Dodací adresa

Fakturační adresa

Nevyplňujte, pokud je shodná s dodací adresou

Doplňující údaje

Muž Žena
* Zaškrtnutím výše uvedeného políčka a odesláním tohoto formuláře uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti DejToNej s.r.o., jakožto správci, případně jiné třetí osobě jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a k zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to až do písemného odvolání souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná.