PROČ SE ZAREGISTROVAT

Výhody registrace

 

Vážení klienti,
to, co nás na naší práci těší nejvíce je spokojený klient. Spokojený klient je věrný klient. Věrný klient je registrovaný klient, který již ví, že nákupem zážitků právě u nás získává bonusy, které se mu při opakovaných nákupech zhodnotí. Získává totiž bonusové body z každého nákupu, které má připsané na svém uživatelském účtu. Tyto body se mu neztrácejí, dokonce se ani nemění v reklamní hrnečky, tužky či kýčovité přívěsky na krk. Jsou to body, které se promění při každé další objednávce ve finanční částku, kterou může každý registrovaný klient uplatnit pro snížení finální ceny následující objednávky. Kdo by nechtěl nakupovat výhodněji!

Jak? Za každý uhrazený nákup zážitku získáte peníze zpět na svůj virtuální účet. Jako bonus za vaší registraci každý navíc získá prvních 100 věrnostní bodů ZDARMA jako poděkování. Každý měsíc registrovaní klienti získávají informace o našich novinkách a akcích formou newsletteru.

Celý systém registrace na našich stránkách je uživatelsky jednoduchý, přehledný, nic vás nestojí, jenom pár chvil vašeho času při registraci...Poté již pouze nakupujete.

Pokud chcete být součástí našeho zážitkového světa, registrujte se!

Registrovat zde