O společnosti

MILUJEME DÁVAT DÁRKY, naše práce nás baví a to se zákonitě musí projevit v přístupu ke klientům. To, co nás od všech zážitkových agentur odlišuje, je především individuální, milý přístup, originalita, kreativita, spolehlivost, široká nabídka zážitků. Osobní přístup je také hlavním vizuálem naší společnosti, naše tváře najdete na našich stránkách, na facebooku a jsme rádi, že naši klienti vědí, s kým jsou při koupi v kontaktu. Jelikož se v oblasti zážitkové problematiky pohybujeme již řadu let, máme s organizací akcí pro jednotlivce, pro skupiny či firmy bohaté zkušenosti. 

DejToNej jako jedna z prvních zážitkových agentur působí na trhu od roku 2005, společnost je vlastněna a řízena výhradně českým majitelem a jednatelem.

V naší nabídce v současné době naleznete více než 150 zážitků řazených do tematických kategorií. Veškeré zážitky v naší nabídce jsou podloženy smluvními vztahy s dodavateli služeb. Profesionální servis je zárukou, že si svůj dárek opravdu užijete. Jsme připraveni plnit přání všem milovníkům zážitků, dobrodružství a jedinečných prožitků. 

Naše motto: „Co jsi snědl a zažil, to Ti nikdy nikdo nevezme“ .......staré indiánské přísloví

Jaký dárek a proč zážitek?

Každým dárkem toužíme doručit emoce a každá emoce má zákonitě své stimuly. Tyto stimuly mají společného jmenovatele a tím je prožitek. Vznikají v jisté specifické situaci, kterou nazýváme ZÁŽITKEM. Jelikož s touto skutečností umíme pracovat, mohli jsme pro vás připravit k dnešnímu dni více než 350 netradičních, originálních a jedinečných dárků - zážitků, které vycházejí ze všech možných emočních stimulů.

Netradiční dárky - zážitky máme připravené pro všechny, kteří si života užívají a hlavně pro ty, kteří rádi darují dárky, ze kterých zůstane v srdci vzpomínka. Dárky, které prachem nezapadají. Všichni to známe, partner, kolegyně z práce, rodiče, děti, kamarádi mají svátek, narozeniny, jsou Vánoce či jiná výjimečná příležitost.  Vybrat ten správný dárek je věc složitá. Každý má jiné sny a přání, každému uděláte radost jiným dárkem. Právě pro tuto rozdílnost osobních přání naše portfolio nabízí více než 350 zážitků řazených do tematických kategorií. Jsme si jisti, že z naší nabídky musí vybrat opravdu každý. A pokud vhodný zážitek v naší nabídce nenajdete, můžete kontaktovat zážitkového poradce, ten vám jistě rád poradí, případně se pokusíme zajistit zážitek na míru, bude-li to v našich silách.  

Pokud budete u  nás zážitky vybírat, pro rychlou orientaci máme dárky - zážitky řazeny do tematických kategorií. Mezi ně patří romantické zážitky, gurmánské zážitky, ulítlý, krása, adrenalin, zážitky pro děti, univerzální certifikát, zážitkové výlety, hobby, auto-moto, masáže, letecké zážitky, zážitkové výletyspeciální a také kategorie žhavé novinky, kde najdete přehled našich nejnovějších zážitků. Pokud si dárky koupíte rádi v akci, tak se nezapomeňte podívat na zážitky v akci!

Během roku pro naše klienty připravujeme krátkodobé a tematické kategorie, které nabízejí nejoblíbenější či nejvhodnější dárky k různým významným příležitostem. Příkladem mohou být tipy na vánoční dárky, svatební dary či dárky ke sv. Valentýnu. Popusťe uzdu fantazii a vydejte se s námi do světa zážitků. Listujte a vybírejte v našem katalogu zážitků, najdete tam spoustu témat, novinek, ojedinělých či netradičních dárků, zážitků.

Tipy DejToNej pro koupi jedinečného dárku pro vaše blízké:

Nebyli bychom to my, kdybychom pro vás nevybrali alespoň pár rychlých tipů na osvědčené a oblíbené dárky, zážitky. Pokud hledáte rychlou inspiraci a dáte na naše doporučení, nechte se inspirovat.

Dárky pro ženy by měly být něžné, romantické, krásné… jako je například škola líčení, čokoládová masáž, stylista pro Vás, proměna, změna vaší image. Pokud je Vaše přítelkyně milovníkem adrenalinu, klidně jí posaďte do stíhačky, darujte adrenalinový akrobatický let či jí nechte bagrovat nebo řídit BVP. Záleží jen na Vás, na Vaší fantazii a na přání obdarovaného.

Dárky pro muže by měly být originální, jedinečné, netradiční a možná i šokující... Zkuste odměnit svou drahou polovičku jízdou ryhlými auty, adrenalin zažije při škole smyku a nezapomenutelný zážitek prožije jako Pilot na zkoušku. Jízda BVP či bagrování bude bavit nejednoho „kravaťáka“. Masáže všeho druhu, včetně netradiční tantra masáže, jsou oblíbeným dárkem i pro muže.

Dárky pro děti, kamarády, partu naleznete na našich stránkách také a mezi nejoblíbenější patří únikové hry, školy vaření  

Zážitkové akce je spojení a organizace více zážitků najednou pro skupinu osob či jednotlivce. Pokud si přejete například zorganizovat netradiční den plný zážitků, neváhejte nás kontaktovat, dá se vymyslet téměř cokoliv.

Mezi nejoblíbenější dárky patří zážitky z kategorií romantických, adrenalinových, speciální zážitky, masáže, relax a zážitkové výlety. Udělejte si na naši širokou nabídku chvíli času a uvidíte, že dárek od DejToNej se stane jedinečným, netradičním a nezapomenutelným zážitkem!

 

DejToNej s.r.o.

Společnost, s původním názvem ClientCare s.r.o., byla založená v srpnu 2005 a už více než 6 let se úspěšně zabývá organizací zábavných a vzrušujících zážitkových akcí - mini eventů k různým příležitostem pro širokou klientelu.
Nabízíme zážitkový projekt dejtonej.cz, kde vycházíme z poznatku, že všichni žijeme ve světě, který je hektický, náročný, dny utíkají jeden za druhým tak rychle, že si často nepamatujeme, co jsme dělali včera. Každý z nás ale touží alespoň na chvíli tento koloběh zastavit a prožít něco neočekávaného, vzrušujícího, netradičního, jedinečného a nového. A právě takové chvíle plné emocí jsou dokonalým dárkem pro naše blízké a kamarády, protože jim přinášejí vyšší hodnotu, vnitřní prožitek a vzpomínky, které budou vždy jen a jen jejich.
S naší pomocí se teď můžete inspirovat, bez námahy a stresu spojených s organizací těchto neobvyklých překvapení, a prožít na vlastní kůži desítky nádherných a nezapomenutelných zážitků, které obohatí životy nejen vašich blízkých, ale také vás samotných. O vše se postará profesionální tým, udělá vše k nejvyšší spokojenosti a komfortu.

Pozn.: Společnost ClientCare s.r.o. byla přejmenována na DejToNej s.r.o. dne 14. července 2010.