BONUSY ke každému nákupu

  • dárkové balení je u nás ZDARMA a je opravdu pěkné

  • veškeré objednávky jsou zpracovávány v den jejich doručení do naší kanceláře

  • poštovné ZDARMA při zaslání voucheru českou poštou, platba fakturou

  • standardní platnost našich zážitkových voucherů je 1/2 roku od data vystavení 

  • všechny zakoupené zážitky je možné bezplatně vyměnit za jakýkoli dárek z naší nabídky (kupující svou volbou neriskuje neúspěch při výběru zážitku)
  • dle nového občanského zákoníku může každý klient bez udání důvodu do 14 dnů od data uskutečnění a potvrzení objednávky od takto vzniklého smluvního vztahu bezplatně odstoupit.

 


 VÝHODY nákupu u nás 

  • naše maximální péče o každého klienta. Naším přáním je spokojený zákazník, protože spokojený zákazník je ten, který se k nám rád vrací.

  • každý registrovaný klient od nás každým nákupem získává odměnu a to ve výši 2% z hodnoty uhrazené objednávky. Tato odměna je mu připsána zpět na jeho věrnostní konto a může částku uplatnit formou slevy při dalším nákupu. Nakupujete s námi výhodně, opakované nákupy našich klientů si přeci zaslouží odměnu v podobě chytré věrnostní slevy.

  • Zlevněné zážitky je časově omezená akce, při které vybrané zážitky můžete aktuálně zakoupit za příznivější cenu. Tyto zlevněné zážitky realizujete v plném plnění, dočasně snížená cena není na úkor kvality! Tuto nabídku zážitků naleznete v kategorii zážitky v akci


V DejToNej ctíme to, že naším posláním je plnit lidem sny a dělat jim radost netradičními a originálními dárky.

Ale nejsou sny jako sny!

Mnoho lidí má úplně jiné starosti, než přemýšlet třeba o našich zážitcích...Pokud i Vy máte někdy pocit, že je dobré pomoci tam, kde se s lidmi osud opravdu nemazlí, tak to zkuste také a staňte se třeba Dobrým andělem... 


***

Obecné informace

Zlevněné zážitky a případné bonusové akce jsou časově omezené a nahodilé akce. Nezapomeňte vždy těchto jedinečných možností využít. 

Jednotlivé slevové akce, případné bonusy a věrnostní body nelze sčítat, vždy v rámci jedné objednávky můžete uplatnit pouze jednu výhodu. Tu si sami dle vlastního uvážení označíte a vyberete přímo v objednávkovém procesu. Vybírejte s spočítejte si vždy tu nejlepší a nejvýhodnější nabídku právě pro Vás.